Czytelniczka Magda spisała swoje przemyślenia na temat wczorajszej sesji oraz zachowania burmistrza Wieczora wobec radnych, czyli władzy uchwałodawczej. Funkcja burmistrza to władza wykonawcza i jak sama nazwa mówi – burmistrz powinien WYKONYWAĆ