
Aktualności
– Czy więźniowie ZK we Wronkach mogliby pracować dla miasta? – pyta Czytelnik
| 11 sierpnia 2024
Czytelnik napisał: – Pani Grażyno – informacyjnie, może i we Wronkach Gmina mogłaby nawiązać współpracę z Zakładem Karnym? Na pewno osadzeni mieliby co robić :) Taką próbę zastosowano w Rawiczu i jeśli się sprawdzi, będzie
Czytaj więcej












