Aktualności
Maja Ratajska zdobyła złoty medal w Międzynarodowym Turnieju Karate w Bydgoszczy -pisze do nas trenerka Agnieszka Smolarek
Czytaj więcej
Aktualności
W Międzynarodowych Mistrzostwach Polski XPC w kategorii Masters 40-49 pierwsze miejsce zajął wronczanin Tomasz Napierała. Oj dobrze, że się zaczęło, tęskniliśmy za tym! Czekamy na kolejne sukcesy
Czytaj więcej
Aktualności
13 lutego 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 we Wronkach, przygotowani przez panią Annę Biedziak, startowali w Mistrzostwach Powiatu Szamotulskiego w Pływaniu, reprezentując gminę Wronki. Mikołaj Bombała zdobył złoty i srebrny medal. Gratulujemy!
Czytaj więcej
Aktualności
Pięknie zakończyły się Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce odbywające się w Bydgoszczy. Nasza sztafeta 4 x 400 m zdobyła złoto! Wśród dziewczyn oczywiście nasza Ada Janowicz! Brawa!
Czytaj więcej