Właśnie dotarła do mnie informacja, że zmarł ks. Paweł Pawlicki z Chojna. Brakuje mi słów, by wyrazić żal… Wieczny odpoczynek, księże Pawle. Będzie nam Ciebie bardzo, bardzo brakowało… Zapamiętam Cię takim, jakim byłeś: dobrym,