Jest taka sytuacja. Przychodzi do Was organizacja, która ma pomysł na poprawienie czegoś. Przedstawia plan i swoją wizję. Nie odczujecie tego po kieszeni, bo ta organizacja będzie działać w ramach obowiązującego budżetu. Co robicie? – pyta Karol. Przedstawiam artykuł
Za nami festyn ANIMANIAK-ów w Parku Cyryla. Odbył się z pomocą wielu ludzi dobrej woli. Na plakacie znalazły się również logo Wronieckiego Ośrodka Kultury i Gminy Wronki. „Wroniecki Bazar” nie miał oficjalnego patronatu medialnego
Przed chwilą właśnie zakończył się festyn ANIMANIAK-ów w Parku Cyryla. Było gwarno, słonecznie i sympatycznie. Przyszli zarówno właściciele czworonogów, jak i ich wielbiciele. O festynie w kolejnym wpisie, teraz natomiast proponuję spotkanie z Agnieszką Rybarczyk
Kopiowanie i wykorzystanie całości lub fragmentów tekstu oraz fotografii należących do redakcji portalu WronieckiBazar.pl bez zezwolenia lub podania źródła jest zabronione. Strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,