Kolejne święta przed nami… Jak pisał Jan Kochanowski: „Ślachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz…” Ja się właśnie dowiedziałam… Dwanaście dni przykuta do łóżka z lekarstwami, których nie znoszę… Jak można spać
Wczorajsze „Urodzinki u Grażynki” był jak zwykle huczne i tłumne! Do godz. 16.50 zjedliśmy cały tort i wypiliśmy 90 kaw (wiem, bo mam kapsułkowy!) nie licząc herbat i „szatanów” ;) Drugą część urodzinowego dnia spędziłam prowadząc
W czasie czwartkowej sesji Rady MiG Wronki, ostatniej w tym roku, budżetowej, było, jak to stwierdził radny Mikołajczak, nawet sympatycznie. Jednogłośnie podjęto uchwałę budżetową, nikt się nie wstrzymał, co dotąd nie miało miejsca w tej kadencji.
Grunt, żebyśmy zdrowi byli! Zdrowia, szczęścia i miłości na święta. Mimo iż z obostrzeniami, to jednak spotykajmy się i radujmy! Nasze święta będą inne niż wszystkie do tej pory, ale kto powiedział, że mają być gorsze? Zróbmy to wszystko,
Kopiowanie i wykorzystanie całości lub fragmentów tekstu oraz fotografii należących do redakcji portalu WronieckiBazar.pl bez zezwolenia lub podania źródła jest zabronione. Strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,