Turniej siatkarski na Leśnej

W miniony czwartek w hali sportowej w ZS nr 1 odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt z udziałem reprezentacji szkół podstawowych z gminy Wronki i z Szamotuł.  Szkołę Podstawową nr 3 pod opieką p. Leszka reprezentowały uczennice klasy VII S: Wiktoria Kopka, Maja Czura, Wiktoria Szymkowiak, Alicja Frankowska, Jagoda Nowak, Aleksandra Kałek, Olga Czechowska, Marta Starzonek, Antonina Kasprzak i Hanna Regdosz, które zajęły drugie miejsce. Gratulujemy!

Oferty Pracy Wronki

W pierwszej rundzie nasze dziewczyny wygrały dwa mecze ze Szkołą Podstawową w Nowej Wsi i ze Szkołą Podstawową nr 3 w Szamotułach. W półfinale po zaciętym meczu pokonały drugi zespół z Szamotuł – SP nr 2 i awansowały do finału, a w nim zmierzyły się ponownie z reprezentacją SP nr 3 z Szamotuł. Jednak tym razem musiały uznać wyższość przeciwniczek z Szamotuł i ostatecznie zajęły drugie miejsce, co i tak należy uznać za duży sukces. Nasze zawodniczki otrzymały srebrne medale oraz wspaniałe upominki rzeczowe. Wkrótce będzie okazja się zrewanżować podczas Mistrzostw Powiatu SZS, które odbędą się w styczniu w Szamotułach.

[źródło Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *