W czwartek posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady MiG Wronki
Posiedzenie Komisji Rewizyjnej odbędzie się 13 czerwca 2019 r. o godz. 15:30 w sali narad Urzędu MiG Wronki, na którym będzie przeprowadzone postępowanie wyjaśniające w sprawie Jerzego Śmiłowskiego. Ma ono wyjaśnić, czy radny łączył mandat radnego z prowadzeniem działalności gospodarczej z wykorzystaniem mienia komunalnego gminy

Porządek posiedzenia:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Przeprowadzenie postępowania wyjaśniającego zgodnie z uchwałą Nr IX/89/2019 Rady Miasta i Gminy Wronki w sprawie przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego dotyczącego domniemanego łączenia mandatu radnego z prowadzeniem działalności gospodarczej z wykorzystaniem mienia komunalnego gminy.
4. Zamknięcie posiedzenia.
Sprawa dotyczy tym razem radnego Jerzego Śmiłowskiego.


Przypomnę, że w Komisji Rewizyjnej zasiadają:
Ernest Frankowski – przewodniczący
Agnieszka Bartniczak – Ginalska – wiceprzewodnicząca (po odejściu Roberta Orzechowskiego)
Piotr Golas – członek (członkiem został po odejściu Roberta Orzechowskiego)
Sławomir Śniegowski – członek
Marcin Wilk – członek












