Wakacje 2019 z WOK-iem w lipcu
|WOK proponuje młodym ludziom swoje propozycje na spędzenie wolnego czasu w wakacje. Propozycji jest sporo, więc pewnie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do udziału. Dokładny plan na plakacie
CZERWIEC
26 śr.
11:00 Biblioteka Nowa Wieś Warsztaty malowania toreb KREATYWNE WRONKI11.30 Biblioteka Chojno Gry i zabawy KREATYWNE WRONKI
11.00 Biblioteka Biezdrowo Kapelusze w barwach lata-zajęcia plastyczne
18:00 Park Cyryla Sroczyńskiego Tai Chi Jacek Krajewski
27 cz.
11.00 Biblioteka Biezdrowo Wakacyjny kolaż-zajęcia plastyczne12.00 Plaża miejska pod Kładką – Temat rzeka – warsztaty dla dzieci i młodzieży, zapisy w Bibliotece: 67 2540 617, Stowarzyszenie Zielona Grupa, 6+
LIPIEC
1 pon.
9:00 Świetlica Wiejska w Nowej Wsi – Papierowa Wiklina
11:00 Dom Kultury – Pyssla KREATYWNE WRONKI
16:30 Pracownia na Polnej – Malowanie farbami olejnymi na płótnie – część 1, 11+
18:00 Park Cyryla Sroczyńskiego Tai Chi Jacek Krajewski bo
2 wt.
10:00 Pracownia na Polnej Malowanie farbami olejnymi na płótnie – część II, 11+
17:00 Stróżki Zabawy z chustą animacyjną – KREATYWNE WRONKI
12.00 Biblioteka Wronki – „Piosenka musi posiadać tekst” – tworzymy z Michałem Kowalonkiem , zapisy w Bibliotece: 67 2540 617, 10+
16.30 Muzeum Ziemi Wronieckiej – Spacer po Wronkach, bo, lista
11.00 Biblioteka w Chojnie Zajęcia plastyczne
3 śr.
11:00 Biblioteka Nowa Wieś Gry i zabawy z Anią Hanysz
9.00 Biblioteka Biezdrowo Cuda wianki-papierowa wiklina
16:30 Pracownia na Polnej Malowanie na szkle – „witraże” – część 1 , 11+
17:00 Marianowo Słoikowe świeczniki KREATYWNE WRONKI
18:00 Park Cyryla Sroczyńskiego Tai Chi Jacek Krajewski bo
4 czw.
10:00 Pracownia na Polnej Malowanie na szkle – „witraże” – część II, 11+
11:00 Biblioteka Biezdrowo Gry i zabawy z Anią Hanysz
12.00 Biblioteka Wronki W gorących rytmach – koncert muzyki kubańskiej, bo
17:00 Zamość Zajęcia taneczne Maja
5 pt.
11:00 Dom Kultury Zajęcia taneczne Maja
6 sob.
13:00 Dom Kultury Warsztaty taneczne Kuba, wiek 4 – 12
14:00 Dom Kultury Warsztaty taneczne Kuba, wiek 13 – 18
8 pon.
11:00 Biblioteka Nowa Wieś Zajęcia taneczne z Mają Krygier Marta
12.00 Muzeum Ziemi Wronieckiej Ocean to pikuś – spotkanie z Łukaszem Wierzbickim, bo
13:00 Kinoteatr Warsztaty wokalne Magda/Monika 11+ lista
18:00 Park Cyryla Sroczyńskiego Tai Chi Jacek Krajewski bo
9 wt.
11.00 Biblioteka Chojno Zajęcia taneczne z Mają Krygier
12.00 Plaża miejska pod Kładką Książkowo-plenerowo Weronika/Karolina bo
10:00 Pracownia na Polnej Rysowanie pastelami suchymi na kartonie – część II 7+
13:00 Kinoteatr Warsztaty wokalne Magda/Monika 11+ lista
10 śr.
11:00 Biblioteka Nowa Wieś Slime – zajęcia plastyczne, zapisy tel. 698-135-320
11.00 Biblioteka Biezdrowo Zajęcia taneczne z Mają Krygier
13:00 Kinoteatr Warsztaty wokalne Magda/Monika 11+ lista
16:30 Pracownia na Polnej Malowanie na drewnie farbami akrylowymi – część I 10+
18:00 Park Cyryla Sroczyńskiego Tai Chi Jacek Krajewski bo
11 czw.
12.00 Biblioteka Wronki Na dywanie po Iranie – wyplatanie dywaników, zapisy w Bibliotece: 67 2540 617 7+
13:00 Kinoteatr Warsztaty wokalne Magda/Monika 11+ lista
10:00 Pracownia na Polnej Malowanie na drewnie farbami akrylowymi – część II 10+
11.00 Biblioteka Biezdrowo Owocowe smaki lata. Sałatki i szaszłyki
17:00 Samołęż „Mały ocean” KREATYWNE WRONKI
12 pt.
13.00 Biblioteka Chojno Gry i zabawy KREATYWNE WRONKI
11:00 Dom Kultury Zajęcia taneczne Maja
15:00 Plac Targowy Kolorowe Święto Latawca / Koncert – warsztaty wokalne bo
15 pon.
11.00 Muzeum/Katarzyna Chorąży Malowanie ikon – część I 6+ lista
11:00 Biblioteka Nowa Wieś Owocowe szaszłyki – zajęcia kulinarne
18:00 Park Cyryla Sroczyńskiego Tai Chi Jacek Krajewski bo
16 wt.
12.00 Biblioteka Wronki Popłyń sobie… – rodzinne warsztaty tworzenia mini-łódek, zapisy w Bibliotece: 67 2540 617 bo
17.00 Muzeum/Katarzyna Chorąży Malowanie Ikon – część I Daria 16+ lista
11.00 Biblioteka Chojno Warsztaty serowarskie SeryMery
17:00 Zamość Zajęcia taneczne Maja
17 śr.
11.00 Muzeum/Katarzyna Chorąży Malowanie ikon – część II 6+ lista
11:00 Dom Kultury Planszówki KREATYWNE WRONKI
11:00 Biblioteka Nowa Wieś Pudełka na wakacyjne skarby
18:00 Park Cyryla Sroczyńskiego Tai Chi Jacek Krajewski bo
18 czw.
12.00 Biblioteka Wronki Perkusjonalia – jak na nich grać? – warsztaty muzyczne bo
17:00 Kłodzisko Słodkie smakołyki KREATYWNE WRONKI
17.00 Muzeum/Katarzyna Chorąży Malowanie ikon – częsć II 16+ lista
19 pt.
11.00 Muzeum/Katarzyna Chorąży Malowanie ikon – częsć III 6+ lista
11:00 Dom kultury Zajęcia taneczne Maja
22 pon.
11.00 Muzeum/Joanna Tomczak Koralowce – rzeźbienie w glinie Joanna Tomczak 6+ lista
11:00 Dom Kultury Pyssla KREATYWNE WRONKI
12.30 Muzeum/Joanna Tomczak Analiza rysunkowa pelargonii – rysunek ołówkiem Joanna Tomczak 10+ lista
18.00 Muzeum/Joanna Tomczak Warsztaty twórcze dla dorosłych „Jak Malowani”: Analiza rysunkowa w oparciu o wybrane zioło – rysunek ołówkiem Joanna Tomczak 16+ lista
18:00 Park Cyryla Sroczyńskiego Tai Chi
23 wt.
11.00 Biblioteka Wronki Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai – Zakamarki we Wronkach Zakamarki bo
12.00 Biblioteka Wronki Antykwariat pod błękitnym lustrem – Zakamarki we Wronkach Zakamarki bo
13.00 Biblioteka Wronki Dzieci filozofują – Zakamarki we Wronkach Zakamarki bo
14.30 Muzeum/Joanna Tomczak Co to za ryba, co tak przyjaźnie do nas podpływa? Stworzymy ławicę ryb z papierowej zastawy, wstęp wolny Joanna Tomczak 6+ lista
13.00 Biblioteka Chojno Warsztaty z Sabiną Jasińską
16.00 Muzeum/Joanna Tomczak Kwiaty lata: Linoryt I (projekt i wykonanie matrycy w oparciu o obserwowane kwiaty), wstęp wolny Joanna Tomczak 10+ lista
17:00 Stróżki Pleciemy koszyki KREATYWNE WRONKI
18.00 Muzeum/Joanna Tomczak Warsztaty twórcze dla dorosłych „Jak Malowani”: Linoryt I (projekt i wykonanie matrycy w oparciu o obserwowane kwiaty), wstęp wolny Joanna Tomczak 16+ lista
24 śr.
11.00 Muzeum/Joanna Tomczak Meduzy – przyjaciel czy wróg? Plastyczne instalacje przestrzenne w stylu eko cz 1; wstęp wolny Joanna Tomczak 6+ lista
12.30 Muzeum/Joanna Tomczak Linoryt II (odbitki), wstęp wolny Joanna Tomczak 10+ lista
17:00 Marianowo Zajęcia taneczne Maja
18.00 Muzeum/Joanna Tomczak Warsztaty twórcze dla dorosłych „Jak Malowani”: Linoryt II (odbitki), wstęp wolny Joanna Tomczak 16+ lista
18:00 Park Cyryla Sroczyńskiego Tai Chi Jacek Krajewski bo
25 czw.
12.00 Biblioteka Wronki Muzyka miasta – poszukiwania dźwięków miejskiego zgiełku Sabina Jasińska 7+
14.30 Muzeum/Joanna Tomczak Czy ryby mają głos? Rolkowe na pewno – plastyczne instalacje przestrzenne w stylu eko cz 2., wstęp wolny Joanna Tomczak 6+ lista
16.00 Muzeum/Joanna Tomczak Analiza rysunkowa kwiatostanów – rysunek kredkami akwarelowymi, wstęp wolny Joanna Tomczak 10+ lista
17:00 Samołęż Zajęcia taneczne Maja
18.00 muzeum/Joanna Tomczak Warsztaty twórcze dla dorosłych „Jak Malowani”: Analiza rysunkowa kwiatostanów – rysunek kredkami akwarelowymi, wstęp wolny Joanna Tomczak 16+ lista
26 pt.
11.00 Muzeum/Joanna Tomczak Podwodny świat – rysowanie pastelami, wstęp wolny Joanna Tomczak 6+ lista
12.30 Muzeum/Joanna Tomczak Impresja kwiatowa – rysunek pastelami na kolorowych arkuszach, wstęp wolny Joanna Tomczak 10+ Lista
18.00 Muzeum/Joanna Tomczak Warsztaty twórcze dla dorosłych „Jak Malowani”: Impresja kwiatowa – chromatyczne malarstwo akrylowe, wstęp wolny Joanna Tomczak 16+ Lista
27 sob.
Olszynki Warta Sztuki – piknik nad rzeką, wstęp wolny Stowarzyszenie Zielona Grupa
13:00 Dom Kultury Warsztaty taneczne Kuba, WIEK 4 – 12
14:00 Dom Kultury Warsztaty taneczne Kuba, WIEK 13 – 18
29 pon.
11:00 Biblioteka Nowa Wieś Zajęcia plastyczne z Sabiną Jasińską
11.00 Muzeum/Joanna Tomczak Kwietne dywany – tworzenie asamblażu z wykonanych z krepy kwiatów, wstęp wolny Joanna Tomczak 6+ lista
12.30 Muzeum/Joanna Tomczak Magiczne drzewo – rzeźba z papieru, wstęp wolny Joanna Tomczak 10+ lista
18.00 Muzeum/Joanna Tomczak Zajęcia twórcze dla dorosłych „Jak malowani”: Plener – Pejzaż inspirowany stylem color field – malarstwo akrylowe, wstęp wolny Joanna Tomczak 16+ lista
16:30 Pracownia na Polnej Malowanie na porcelanie – część I 11+
18:00 Park Cyryla Sroczyńskiego Tai Chi Jacek Krajewski bo
30 wt.
11.00 Biblioteka Chojno Zajęcia taneczne z Mają Krygier
10:00 Pracownia na Polnej Malowanie na porcelanie – część II 11+
12.00 Biblioteka Wronki Morza szum – warsztaty tworzenia świec, zapisy w Bibliotece: 67 2540 617 Sabina 10+
14.30 Muzeum/Joanna Tomczak Dzban kwiatów – martwa natura pastelami, wstęp wolny Joanna Tomczak 6+ lista
16.00 Muzeum/Joanna Tomczak Moje bajeczne drzewo – malowanie ekoliną i rysunek pastelami, wstęp wolny Joanna Tomczak 10+ lista
18.00 Muzeum/Joanna Tomczak Warsztaty twórcze dla dorosłych „Jak Malowani”: Plener – Pejzaż nadwarciański – rysunek pastelami, wstęp wolny Joanna Tomczak 16+ lista
31 śr.
11.00 Muzeum/Joanna Tomczak Wszystkie kolory tęczy na mojej kartce – rysowanie kredkami akwarelowymi, wstęp wolny Joanna Tomczak 6+ lista
12.30 Muzeum/Joanna Tomczak Czary mary – rysuję czy maluję – kredki akwarelowe, wstęp wolny Joanna Tomczak 10+ lista
18.00 Muzeum/Joanna Tomczak Warsztaty twórcze dla dorosłych „Jak Malowani”: Plener – Miejska plaża – rysunek węglem, wstęp wolny Joanna Tomczak 16+ lista
11:00 Biblioteka Nowa Wieś Zajęcia plastyczne z Sabiną Jasińską
11.00 Kinoteatr Kino letnie dla dzieci 10zł
11.00 Biblioteka Biezdrowo W podróży do Wietnamu.W dorzeczu Mekongu. Spotkanie z podróżniczką
16:30 Pracownia na Polnej Malowanie na szkle farbami akrylowymi – część I 10+
18:00 Park Cyryla Sroczyńskiego Tai Chi Jacek Krajewski bo