Walczyli, ale przegrali [FOTO]

Warta Wartosław przegrała z Czarnymi Kaźmierz 2:3 w derbach powiatu szamotulskiego. Warciarze wiosną nie zdobyli jeszcze kompletu punktów.

Spotkanie z Czarnymi Kaźmierz było dla Warty Wartosław szansą na zdobycie pierwszego kompletu punktów na wiosnę. Niestety, jeszcze nie tym razem. Goście z Kaźmierza postawili trudne warunki i podopieczni Tomasza Tyrchana musieli się sporo napocić, żeby zdobyć choćby punkt. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2. Warto dodać, że od 43. minuty po czerwonej kartce dla jednego z zawodników Czarnych, goście grali w osłabieniu.

Oferty Pracy Wronki

W drugiej odsłonie Warciarze zabrali się do odrabiania strat. Gola kontaktowego zdobył Michał Duczkowski. Kilka chwil później goście znów odskoczyli na dwubramkową przewagę. Rozmiary porażki zmniejszył tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Daniel Łuczak. Dla przyjezdnych dwie bramki zdobył Rafał Krówczyński, a trzecią dołożył Mirosław Bielejewski.

Podopieczni Tomasza Tyrchana po trzech wiosennych kolejkach poznańskiej A-Klasy zajmują ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów.