Wrony wręczone! [FOTO] [WIDEO]

W piątek, 15 maja w Kinoteatrze Gwiazda odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Literackim o Złotą, Srebrną i Brązową Wronę.

Wyniki:

SZKOŁY PODSTAWOWE

Złotą Wronę otrzymuje:

Bartosz Rychlewski – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przyborowie

Nauczyciel prowadzący – Anna Zawodni-Narkiewicz

Srebrną Wronę otrzymuje:

Dominika Marcinkowska – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach

Nauczyciel prowadzący – Elżbieta Sawczyn

Brązową Wronę otrzymuje:

Maria Stachowiak – Szkoła Podstawowa w Obrzycku

Nauczyciel prowadzący – Danuta Nowakowska

Wyróżnienia otrzymują:

Jakub Kasprowiak – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przyborowie

Nauczyciel prowadzący – Anna Zawodni-Narkiewicz

Jacek Adamczewski – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Szamotułach

Nauczyciel prowadzący – Wojciech Kaczmarek

Zofia Kujawa – Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w Chojnie

Nauczyciel prowadzący – Sylwia Trofimiuk

Zuzanna Nowak – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach

Nauczyciel prowadzący – Blanka Dolata

Patrycja Piasek – Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w Chojnie

Nauczyciel prowadzący – Sylwia Trofimiuk

GIMNAZJA

Złotą Wronę otrzymuje:

Wojciech Biniek – Gimnazjum im. Z. Herberta we Wronkach

Nauczyciel prowadzący – Katarzyna Szablewska

Srebrną Wronę otrzymuje:

Marcelina Budych – Zespół Szkół w Otorowie

Nauczyciel prowadzący – Alicja Łączkowska

Brązową Wronę otrzymuje:

Mateusz Kaczmarek – Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach

Nauczyciel prowadzący – Ewa Stanke

Wyróżnienia otrzymują:

Konrad Niedzielski – Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach

Nauczyciel prowadzący – Ewa Stanke

Paweł Hatka – Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach Nauczyciel prowadzący – Beata Jankowiak

Aleksandra Antkowiak – Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Dusznikach

Nauczyciel prowadzący – Danuta Żwawiak

Julia Linka – Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach

Nauczyciel prowadzący – Ewa Stanke

Marcelina Wójcik – Gimnazjum im. ks. kan. Mariana Maciejewskiego w Pniewach

Nauczyciel prowadzący – Magdalena Skiba

Anna Kaszkowiak – Zespół Szkół im. W. Witosa w Biezdrowie

Nauczyciel prowadzący – Danuta Maślona

LICEA

Złotą Wronę otrzymuje:

Paulina Rembacz – Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach

Nauczyciel prowadzący – Agnieszka Napierała

Srebrną Wronę otrzymuje

Joanna Bombelek – Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach

Nauczyciel prowadzący – Elżbieta Mizgalska

Brązową Wronę otrzymuje:

Kamila Henschke – Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach

Nauczyciel prowadzący – Agnieszka Napierała

NAGRODĘ SPECJALNĄ IM. AGNIESZKI BARTOL otrzymuje:

Tobiasz Wilk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka we Wronkach

Nauczyciel prowadzący – Małgorzata Kisielińska



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *