Wybory 2018. Znamy już kandydatów do Rady Miasta i Gminy Wronki [LISTA]

Przedstawiamy listę kandydatów do Rady Miasta i Gminy Wronki. Wybory samorządowe odbędą się 21 października 2018 r.

Swoje listy do rady gminy Wronki zgłosiło łącznie 6 komitetów wyborczych

OKRĘG NR 1:
PACIORKOWSKA Hanna – KWW Dzień dobry dla Wronek
PIEPRZYK Andrzej – KWW Razem dla Gminy
BIEDZIAK Michał – KWW Sławomira Śniegowskiego
Wronki, jednostka pomocnicza osiedle Na Górce-ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Górna, Jabłoniowa, Morelowa, Nowowiejska, Orzechowa, Towarowa, Wiśniowa.

Dietetyk Wronki

OKRĘG NR 2:
ROSZAK Bartosz – KWW Sławomira Śniegowskiego
ŁAWNICZAK Piotr – KWW Razem dla Gminy
Wronki, jednostka pomocnicza osiedle Na Górce-ulice: Aleja Wyzwolenia, Azaliowa, Działkowa, Graniczna, Jaśminowa, Kameliowa, Kwiatowa, Miodowa, Nowa, Piękna, Radosna, Różana, Sadowa, Ukośna, Waniliowa, Warzywna, Wiatraczna, Wiosenna, Wspólna, Zaułek.

OKRĘG NR 3:
ŚNIEGOWSKI Sławomir – KWW Sławomira Śniegowskiego
MIKOŁAJCZAK-PERTEK Beata  – KWW Dzień dobry dla Wronek
KAWECKI Krystian – KWW Razem dla Gminy
Wronki, ulice: Dr. Ignacego Zimniaka, Kościelna, Kręta, Krótka, Plac Wolności, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Rynek, Sierakowska, Spokojna.

OKRĘG NR 4:
BETKA Rafał  – KWW Dzień dobry dla Wronek
GOLAS Piotr – KWW Razem dla Gminy
GRZYL Zbigniew – KWW Zbigniewa Grzyla
ROSZAK Agnieszka – KWW Sławomira Śniegowskiego
Wronki, osiedle Mieszka I oraz ulice: Bolesława Chrobrego, Garncarska, Klasztorna, Kościuszki, Mickiewicza 1 – 15, 23 – 53 nieparzyste, Podgórna, Rzeczna, Szkolna, Szpitalna, Wodna, Zwycięzców.

OKRĘG NR 5:
BARTNICZAK-GINALSKA Agnieszka – KWW Agnieszki Bartniczak-Ginalskiej
BIAŁEK Arkadiusz – KWW Sławomira Śniegowskiego
Wronki, osiedle Staszica oraz ulice: Dworcowa, Lipowa, Niepodległości, Partyzantów, Polna, Ratuszowa.

OKRĘG NR 6:
KUKAWKA Kacper – KWW Sławomira Śniegowskiego
WILK Marcin – KWW Razem dla Gminy
Wronki, osiedla: Borek 1A-E, 10A – 13, Słowackiego oraz ulice: Mickiewicza od 20 parzyste do końca, od 53a nieparzyste do końca, Słoneczna.

OKRĘG NR 7:
LEWANDOWSKA Magdalena – KWW Dzień dobry dla Wronek
ŚMIGLAK Szymon – KWW Sławomira Śniegowskiego
RZYSKI Piotr – KWW Razem dla Gminy

Agencja Reklamowa Wronki

OKRĘG NR 8:
PRAJS Romuald – KWW Sławomira Śniegowskiego
ŚMIŁOWSKI Jerzy – KWW Razem dla Gminy
Wronki, jednostka pomocnicza Osiedle Zamość-ulice: Brzozowa, Dębowa, Gajowa, Klonowa, Łąkowa, Ogrodowa, Pogodna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze.

OKRĘG NR 9:
BINIAK Tomasz – KWW Sławomira Śniegowskiego
FRANKOWSKI Ernest
– KWW Razem dla Gminy
RADZIWONIUK Mateusz – KWW Dzień dobry dla Wronek
Wronki, jednostka pomocnicza Osiedle Zamość-ulice: Bukowa, Grabowa, Jana Pawła II, Jaworowa, Leśna, Łowiecka, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nadwarciańska, Piaskowa, Przesmyk, Rolna, Rzecińska.

OKRĘG NR 10:
PYZIK Krzysztof – KWW Razem dla Gminy
TROJANEK Maciej – KWW Dzień dobry dla Wronek
KRYGIER Karolina – KWW Sławomira Śniegowskiego
Sołectwa: Samołęż, Stróżki (Borek, Stróżki).

OKRĘG NR 11:
BUGAJ Paweł – KWW Dzień dobry dla Wronek
SOBAŃSKI Bartosz
– KWW Razem dla Gminy
ZASTRÓŻNY Krystian – KWW Sławomira Śniegowskiego
Sołectwa: Nowa Wieś (Huby-Oporowo, Warszawa, Nowa Wieś, ulice: Boczna, Górna, Kasztanowa, Lipowa, Miodowa, Młodych, Parkowa, Słonecznikowa, Staromiejska, Szamotulska, Szkolna, Topolowa)

OKRĘG NR 12:
RAPA Roman – KWW Dzień dobry dla Wronek
KLĄSKAŁA Maciej – KWW Sławomira Śniegowskiego
Sołectwa: Rzecin (Lutyniec, Maszewice, Mokrz, Rzecin) Popowo (Aleksandrowo, Krasnobrzeg, Popowo, Szklarnia, Winnogóra), Jasionna, Obelzanki (Nadolnik, Nowy Kraków, Obelzanki, Piła, Smolnica)

OKRĘG NR 13:
SZULC Janusz – Komitet Wyborczy PSL
KRAMER Alina – KWW Sławomira Śniegowskiego
Sołectwa: Ćmachowo Marianowo, Stare Miasto, Głuchowo, Wróblewo, Wierzchocin

OKRĘG NR 14:
ANDRZEJAK Sławomir – KWW Sławomira Śniegowskiego
ODROBNY Antoni
– Komitet Wyborczy PSL
MAKÓWKA Mariusz – KWW Razem dla Gminy
Sołectwa: Biezdrowo (Biezdrowo, Pierwoszewo) Pożarowo (Olin, Pożarowo) Kłodzisko (Kłodzisko, Józefowo, Olesin) Lubowo (Lubowo, Karolewo) Pakawie (Pakawie, Dąbrowa) Wartosław

OKRĘG NR 15:
MIKOŁAJCZAK Ryszard – KWW Razem dla Gminy
Sołectwa: Chojno (Chojno-Błota Małe, Chojno-Błota Wielkie, Chojno-Młyn, Chojno-Wieś, Dębogóra, Głuchowiec, Gogolice, Kobus, Lubowo Drugie, Pustelnia, Samita, Szostaki, Tomaszewo, Zdroje

Wśród komitetów póki co:

KWW Razem dla Gminy – kandydatem na burmistrza jest Mirosław Wieczór

KWW Dzień dobry dla Wronek – kandydatem na burmistrza jest Paweł Bugaj

KWW Sławomira Śniegowskiego – kandydatem na burmistrza jest Sławomir Śniegowski

Kandydatów na burmistrza zgłaszamy do 26 września do godz. 24.00. Do tego czasu jeszcze wszystko się zdarzyć może…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *