Znamy nazwiska zwycięzców XXIII Biegów Ulicznych o Puchar Burmistrza MiG Wronki
|We wtorek 1 maja odbyły się XXIII Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wronki, W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 600 biegaczy! Każdy z uczestników otrzymał pakiet gadżetów promocyjnych oraz pamiątkowy medal. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały statuetki, medale za osiągnięte miejsce i nagrody ufundowane przez partnera strategicznego firmę Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.
Impreza została zorganizowana przez Gminę Wronki przy współpracy z partnerem strategicznym firmą Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o, partnerem biegu firmą Amica S.A oraz współorganizatorami: Wronieckim Ośrodkiem Kultury i Przedsiębiorstwem Komunalnym Sp. z o.o. we Wronkach.
Podziękowania za pomoc należą się również strażakom ochotnikom i Młodzieżowej Radzie Gminy Wronki.
Partnerzy biegów zorganizowali dwa konkursy, w których uczestnicy i widzowie biegu mogli wygrać atrakcyjny sprzęt AGD.
Wyniki poszczególnych biegów:
Dziewczęta z klas I-II szkół podstawowych:
1. Wiktoria Kopka – SP nr 1 im. J. Korczaka we Wronkach
2. Nikola Kowalczyk – SP im. W. Witosa w Biezdrowie
3. Sandra Gajda – SP nr 1 im. J. Korczaka we Wronkach
Chłopcy z klas I-II szkół podstawowych:
1. Wojciech Łożyński – SP nr 2 im. K. Makuszyńskiego we Wronkach
2. Damian Czuprański – SP nr 2 im. K. Makuszyńskiego we Wronkach
3. Jakub Konkol – SP nr 2 im. K. Makuszyńskiego we Wronkach
Dziewczęta z klas III-IV szkół podstawowych:
1. Paulina Wylegała – SP im. W. Witosa w Biezdrowie
2. Martyna Ratajczak – SP nr 2 im. K. Makuszyńskiego we Wronkach
3. Zofia Grzybowska – SP im. W. Witosa w Biezdrowie
Chłopcy z klas III-IV szkół podstawowych:
1. Olivier Gregorek – SP nr 3 im. Z. Herberta we Wronkach
2. Jakub Michalski – SP nr 3 im. Z. Herberta we Wronkach
3. Antoni Wilk – SP nr 1 im. J. Korczaka we Wronkach
Dziewczęta z klas V-VI szkół podstawowych:
1. Julia Zastróżna – SP nr 1 im. J. Korczaka we Wronkach
2. Amelia Góral – SP im. W. Witosa w Biezdrowie
3. Julia Rusinek – SP nr 3 im. Z. Herberta we Wronkach
Chłopcy z klas V-VI szkół podstawowych:
1. Gracjan Wojciechowski – SP nr 3 im. Z. Herberta we Wronkach
2. Adrian Czaprański – SP nr 3 im. Z. Herberta we Wronkach
3. Karol Kwaśny – SP im. A. Fiedlera w Nowej Wsi
Dziewczęta z klas VII szkół podstawowych i klas gimnazjalnych:
1. Wiktoria Hojan – SP nr 3 im. Z. Herberta we Wronkach
2. Anna Dąbrowska – SP nr 3 im. Z. Herberta we Wronkach
3. Amelia Sieczka – SP nr 3 im. Z. Herberta we Wronkach
Chłopcy z klas VII szkół podstawowych i klas gimnazjalnych:
1. Norbert Zawadzki – ZS nr 1 im. Powstańców Wlkp. we Wronkach
2. Piotr Piechowiak – SP nr 3 im. Z. Herberta we Wronkach
3. Janusz Banas – SP im. W. Witosa w Biezdrowie
Chłopcy ze szkół ponadgimnazjalnych:
1. Jakub Biniek –LO im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie
2. Łukasz Kremer – ZS nr 2 im. S. Konarskiego we Wronkach
3. Dominik Woelk – ZS nr 1 im. Powstańców Wlkp. we Wronkach
Bieg dla dorosłych – kobiety:
1. Milena Górecka
2. Anna Rychczyńska
3. Aldona Górecka
Bieg dla dorosłych – mężczyźni:
1. Mateusz Rodewald
2. Maciej Soloch
3. Adrian Ratajczak
Bieg z maluchem:
W tej kategorii nie wyłanialiśmy zwycięzców. Startowało ponad 90 maluchów.
informacje: wronki.pl
foto: Waldemar Andrzejewski
Galeria zdjęć z biegu – foto Waldemar Andrzejewski