PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO
PRZEMYSŁU METALOWEGO „POMET”

ul. Partyzantów 5, 64-510 WRONKI, tel.: +48 67 25 40 431, tel.: +48 67 25 45 286
www.pomet-wronki.com.pl e-mail: kadry@pomet-wronki.com.pl

Zatrudni na stanowisko

KSIĘGOWA

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,
  • dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupu i sprzedaży, kasy i innych    dokumentów księgowych,
  • przygotowanie przelewów bankowych,
  • kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
  • zamykanie miesiąca, udział w zamknięciu roku.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość przepisów VAT, CIT i ustawy o rachunkowości,
  • wiedza na temat leasingu operacyjnego, finansowego i środków trwałych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • znajomość programu WAPRO będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres e-mail: kadry@pomet-wronki.com.pl

lub składanie jej osobiście w naszej siedzibie we Wronkach przy ul. Partyzantów 5.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w calu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).