PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO
PRZEMYSŁU METALOWEGO „POMET”

ul. Partyzantów 5, 64-510 WRONKI, tel.: +48 67 25 40 431, fax: +48 67 25 40 472
www.pomet-wronki.com.pl e-mail: sekretariat@pomet-wronki.com.pl

Zatrudni na stanowisko

ŚLUSARZ

miejsce pracy: Wronki

Opis stanowiska:

  • naprawa i utrzymanie ruchu w dziale produkcja poprzez obsługę warsztatowych ręcznych, elektrycznych i pneumatycznych narzędzi ślusarskich
  • podstawowa obsługa obrabiarek konwencjonalnych (szlifierki, tokarki, frezarki)
  • określenie stanu zużycia elementów eksploatacyjnych narzędzi oraz ich naprawa
  • montaż/demontaż, czyszczenie oraz korekta narzędzi.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie warsztatowe przy produkcji mile widziane
  • umiejętność obsługi podstawowych ręcznych narzędzi warsztatowych (frezarki, tokarki)
  • dokładność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat,
  • wyposażenie odpowiednie do zajmowanego stanowiska
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju i samorealizacji

Ilość miejsc pracy: 1

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres:
 kadry@pomet-wronki.com.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę PPPM „POMET” z siedzibą we Wronkach, ul. Partyzantów5, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz. 883, ze zm.)”