PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO
PRZEMYSŁU METALOWEGO „POMET”

ul. Partyzantów 5, 64-510 WRONKI, tel.: +48 67 25 40 431, tel.: +48 67 25 45 286
www.pomet-wronki.com.pl e-mail: kadry@pomet-wronki.com.pl

Zatrudni na stanowisko

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek towarów,
  • kompletowanie wysyłek,
  • przygotowanie wysyłek,
  • utrzymaniu porządku w magazynie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • dokładność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
  • osoby optymistyczne o silnej motywacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat,
  • wyposażenie odpowiednie do zajmowanego stanowiska,
  • ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju i samorealizacji.

Ilość miejsc pracy: 1

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Wymagania:

  • znajomość podstaw rysunku technicznego,
  • znajomość urządzeń i maszyn produkcyjnych,
  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane.

 Oferujemy:

 Ilość miejsc: 1

INFORMATYK

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • miłą atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym.

Praca w charakterze podstawowego informatyka – asystenta użytkowników. Do głównych obowiązków będą należały zadania związane ze wsparciem użytkowników oraz podstawowa obsługa informatyczna stacjonarna oraz w jednostkach terenowych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość systemów Windows 7, 8, 10,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • umiejętność reinstalacji i aktualizacji systemów Windows wraz z migracją danych użytkowników oraz oprogramowania,
  • znajomość zagadnień związanych z tworzeniem i odzyskiwaniem kopii zapasowych,
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami – konfiguracja stanowisk komputerowych,
  • znajomość urządzeń i okablowania stosowanego w sieciach komputerowych LAN,
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych osobowych,

Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania ASSECO WAPRO. Poszukujemy osoby posiadającej umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, konsekwentnej w działaniu, zaangażowanej.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną na e-mail: kadry@pomet-wronki.com.pl  lub składanie jej osobiście w naszej siedzibie we Wronkach przy ul. Partyzantów 5.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w calu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).