Grad bramek w meczu Warty! [FOTO]

Warta Wartosław wygrała z GKS Golęczewo w meczu 22. kolejki poznańskiej A-Klasy. W niedzielne popołudnie w Wartosławiu padło aż 10 bramek!

Piłkarze Warty Wartosław w niedzielę, 24 maja zmierzyli się na własnym boisku z GKS Golęczewo. Spotkanie przy pięknej pogodzie zgromadziło sporo liczbę kibiców, a podopieczni Tomasza Tyrchana nie zawiedli. Początek spotkania nie zapowiadał się dobrze. Pierwszą bramkę zdobyli goście. Do wyrównania doprowadził Michał Woźny. Napastnik Warty wyprowadził również swój zespół na prowadzenie. Kolejną bramkę dołożył Tomasz Duczkowski. Przyjezdni zdobyli bramkę kontaktową, a później doprowadzili do remisu. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Pod koniec pierwszej połowie Warta po raz kolejny wyszła na prowadzenie. Tym razem do siatki rywala trafił Mariusz Rzysko. Pierwsze 45 minut gry zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:3.

Oferty Pracy Wronki

Po zmianie stron obraz gry nie uległ większej zmianie. Obie drużyny nadal atakowały, czego efektem były kolejne gole. Wynik spotkania na 5:3 podwyższył Michał Woźny, który zdobył swoją trzecią bramkę. Szósty raz do bramki GKS-u trafił Maciej Soloch. Zawodnicy z Golęczewa jeszcze przed ostatnim gwizdkiem zdołali zmniejszyć rozmiary porażki. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Warciarzy 6:4, a kibice zgromadzeni przy boisku w Wartosławiu obejrzeli szalone widowisko.

Podopieczni Tomasza Tyrchana zajmują wysokie piąte miejsce w tabeli grupy II poznańskiej A-Klasy. Na swoim koncie zgromadzili 31 punktów i tracą aż 19 oczek do liderującej Akademii Reissa. Następne spotkanie 31 maja w Tarnowie Podgórnym. Rywalem Warciarzy będą rezerwy Tarnovii. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 17.00.