KOGO WYBIERAMY DO SEJMU I SENATU? PEŁNA LISTA KANDYDATÓW

Już w najbliższą niedzielę idziemy do wyborów. Idziemy wszyscy: jeśli nam dobrze, to idziemy, żeby utrwalić władzę. Jeśli nie podoba nam się to, co i jak jest i chcemy powrócić do tego, co było, idziemy, by zmienić władzę. Jeśli chcemy czegoś zupełnie nowego – idziemy ją wymienić. Tak czy owak – IDZIEMY

Dietetyk Wronki

Oto kandydaci so sejmu.

Przypominam, że wybieramy 460 posłów:

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 38

Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej: Piła.

Liczba mandatów: 9

Zasięg: część województwa wielkopolskiego obejmująca obszary powiatów: chodzieskiego, czarnkowsko -trzcianeckiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, pilskiego, szamotulskiego, wągrowieckiego, wolsztyńskiego, złotowskiego.

 

Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY

POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Agencja Reklamowa Wronki

Numer
na liście

Nazwisko

i imiona

Zawód

Miejscowość zamieszkania

Przynależność do partii politycznej lub poparcie

1 PASZYK Krzysztof Michał parlamentarzysta Oborniki członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
2 PARDA Błażej Łukasz ekonomista Piła nie należy do partii politycznej
3 TETERUS Tadeusz Krzysztof pracownik samorządowy Stobno członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
4 MACIEJEWSKI Jarosław Zygmunt przedsiębiorca Rudna członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
5 KRANC Tomasz Bronisław inżynier rolnictwa Damasławek członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
6 PISZCZEK Marcin radca prawny Gromadno członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7 LINKIEWICZ-MENDEL Agnieszka ekonomista Rakoniewice nie należy do partii politycznej
8 KWAŚNIEWICZ Józef Kazimierz inżynier rolnictwa Otorowo członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
9 KORPIK Anna nauczyciel Kwilcz członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
10 HERMASZCZUK Julian Marian inżynier zootechniki Szamocin członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
11 LUBIŃSKA Jolanta Jadwiga nauczyciel Piła nie należy do partii politycznej
12 BEJMA Małgorzata Anna technik rolnik Zbietka nie należy do partii politycznej
13 NAWROT Lucyna Hanna politolog Rosko nie należy do partii politycznej
14 KRÓL Sławomira Jadwiga sadownik Białośliwie nie należy do partii politycznej
15 SZTYCH Daniel ekonomista Blękwit członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
16 GALAS Maria Teresa ekonomista Opalenica członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
17 ŁANOSZKA Radosław Paweł przedsiębiorca Duszniki członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
18 GÓRNY Bartłomiej Wojciech nauczyciel Bucz nie należy do partii politycznej

 

Lista numer 2 – KOMITET WYBORCZY

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer
na liście

Nazwisko
i imiona
Zawód Miejscowość zamieszkania

Przynależność
do partii politycznej
lub poparcie

1 CZARNECKI Krzysztof Władysław przedstawiciel władzy samorządowej Trzcianka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 KUBIAK Marta Ryszarda politolog Piła członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 PIECHOWIAK Grzegorz parlamentarzysta Piła członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
4 PORZUCEK Marcin Bartosz parlamentarzysta Piła członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 ZIELIŃSKI Michał Witold dyrektor zarządzający Oborniki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 BANAŚ Dorota kierownik biura Wąsoszki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 FLEMING Bogdan Włodzimierz historyk Mieścisko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 NIJAKA Danuta Maria politolog Grodzisk Wielkopolski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 JANKOWSKA Maja Małgorzata politolog Warszawa członek partii politycznej: Solidarna Polska
10 FELCYN Józef nauczyciel Wysoka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 MILER Maria Lidia nauczyciel Piła członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 KASPRZAK Robert Piotr elektromonter układów pomiarowych Szamotuły członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 OKPISZ Andrzej Janusz specjalista do spraw zarządzania i organizacji Oborniki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 PRĘTKOWSKI Rafał doradca rolniczy Kurnatowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 PIETRUCZUK Wiesław inżynier mechanik Chodzież członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 MUZYKA Emilia nauczyciel Międzychód członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 KARDASZ Maria Joanna kierownik biura Rakoniewice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 BŁASZCZYK Krzysztof Jakub nauczyciel Obra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

 

Lista numer 3 – KOMITET WYBORCZY

SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer
na liście

Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania

Przynależność do partii politycznej
lub poparcie

1 STANDERSKI Dariusz Marian ekonomista Rożnowo członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
2 AJCHLER Romuald Kazimierz rolnik Sieraków członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 BOCIAN Kamil Bartosz architekt Piła członek partii politycznej: Lewica Razem
4 GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena politolog Wągrowiec członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 JÓZEFOWSKA Katarzyna nauczyciel Złotów nie należy do partii politycznej
6 WILK-BARAN Anna Elżbieta dziennikarz Wronki członek partii politycznej: Ruch Sprawiedliwości Społecznej
7 FLIEGER Jacek Tadeusz informatyk Glinno członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
8 SMYKOWSKA Karolina przedsiębiorca Oleśnica nie należy do partii politycznej
9 ŚLIWAK Stanisław Tomasz emeryt Piła nie należy do partii politycznej
10 BIRULA Paulina asystent zarządu Trzcianka nie należy do partii politycznej
11 MELIŃSKI Andrzej przedsiębiorca Margonin członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
12 MINGE Natalia Ewa psycholog Poznań członek partii politycznej: Lewica Razem
13 KAPLANSKYY Maksym dyrektor operacyjny Kwilcz członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
14 BUŚKO Patrycja Monika kosmetolog Międzychód nie należy do partii politycznej
15 BILON Marta Grażyna urzędnik Sieraków członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
16 MIĘSIKOWSKI Jakub Paweł historyk Piła członek partii politycznej: Lewica Razem
17 MAŃKOWSKA Hanna nauczyciel Grodzisk Wielkopolski nie należy do partii politycznej
18 CUKIER Adam Roman ekonomista Stara Tuchorza członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Lista numer 4 – KOMITET WYBORCZY

KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer
na liście

Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość
zamieszkania

Przynależność do partii politycznej
lub poparcie

1 URBAŃSKI Adam politolog Piła członek partii politycznej: Ruch Narodowy
2 MOEGLICH Jerzy Józef manager Wągrowiec członek partii politycznej: Korwin
3 STEMPNIAK Patrycja Martyna technik rolnik Budzyń nie należy do partii politycznej
4 JĘDRYCH Małgorzata przedsiębiorca Rosko nie należy do partii politycznej
5 OSTASZEWSKA Agata Jadwiga księgowa Piła członek partii politycznej: Korwin
6 MUSIAŁ Radosław technik mechanik Stara Łubianka członek partii politycznej: Ruch Narodowy
7 WIATR Justyna Tamara technik ekonomista Piła nie należy do partii politycznej
8 MAHSEL Marcin Marian lektor reklamowy Zakrzewo nie należy do partii politycznej
9 KOS Radosław inżynier budownictwa Huta nie należy do partii politycznej
10 DOMAGAŁA Weronika technik obsługi turystycznej Młynary członek partii politycznej: Ruch Narodowy
11 WŁUDARCZAK Daniel monter elektronik Uścikowo-Folwark członek partii politycznej: Ruch Narodowy
12 FELDMANN Adam elektromonter Piła członek partii politycznej: Korwin

 

Lista numer 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer
na liście

Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania

Przynależność do partii politycznej
lub poparcie

1 JANYSKA Maria Małgorzata ekonomistka Czarnków członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2 RUTNICKI Jakub Adam polityk Pniewy członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3 KAMIŃSKA-LECH Iwona Maria ekonomistka Piła członek partii politycznej: Nowoczesna
4 AJCHLER Zbigniew Czesław parlamentarzysta Mylin członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5 MUNYAMA Killion Munzele nauczyciel akademicki Karczewo członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6 SZOPIŃSKI Henryk Marian muzyk Zakrzewo członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7 TUŁODZIECKA-ADAMS Dorota Ewa artysta fotografik Grzebienisko członek partii politycznej: Nowoczesna
8 MROZKOWIAK Janusz dyrektor szkoły Wolsztyn nie należy do partii politycznej
9 URYZAJ Karolina projektantka mody Glinno nie należy do partii politycznej
10 POSZWA Krzysztof specjalista administracji publicznej Wągrowiec członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
11 WRÓBLEWSKI Artur Łukasz politolog Oborniki członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
12 WOJCIECHOWSKI Tomasz Marek prezes Piła członek partii politycznej: Partia Zieloni
13 NOWAKOWSKA Lidia specjalista do spraw rachunkowości Międzychód członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
14 DOLECKI Arkadiusz Jerzy kierownik działu transportu Glinno członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
15 SROKA Magdalena asystentka dyrektora Krzyż Wielkopolski nie należy do partii politycznej
16 KOWALSKA Agnieszka Małgorzata pedagog resocjalizacji Chodzież nie należy do partii politycznej
17 JEWSZEL-CHABERSKA Maria Małgorzata prezeska Młotkowo członek partii politycznej: Nowoczesna
18 LIPSKI Rafał Maciej pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa członek partii politycznej: Inicjatywa Polska

 

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 89

Przypominam, że wybieramy 100 senatorów:

Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej: Piła

Liczba mandatów: 1

Zasięg: obszary powiatów: grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, wolsztyńskiego

Numer
na liście

Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Komitet

Przynależność do partii politycznej lub poparcie

1

LIBICKI Jan Filip parlamentarzysta Radzewice KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE członek partii politycznej:
Polskie Stronnictwo Ludowe

2

WIERZCHOWIECKI Jerzy Stanisław lekarz – specjalista kardiologii Puszczykowo KOMITET WYBORCZY PRAWO
I SPRAWIEDLIWOŚĆ
członek partii politycznej:
Prawo i Sprawiedliwość

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *