Marek Kopras na najwyższym podium City Trail 2018/2019

W Poznaniu odbyła się ceremonia podsumowująca sezon CITY TRAIL 2018/2019. W sześćdziesięciu biegach edycji wystartowało łącznie blisko 10.000 unikalnych biegaczy i ponad 3.700 dzieci. W biegach brał udział wronczanin, Marek Kopras. Stanął na podium z numerem 1, w kategorii M60. Gratulujemy!

Oferty Pracy Wronki

Podczas uroczystych gal podsumowujących sezon wręczono pamiątkowe medale wszystkim, którzy ukończyli co najmniej 4 biegi, a także nagrodzono najszybsze biegaczki i biegaczy. Była też okazja do przytoczenia kilku anegdot, garści statystyk i zaprezentowania filmu będącego kompilacją ujęć z każdej z lokalizacji.

Poznań niezmiennie na czele

Poznań – mimo wprowadzenia limitu uczestników – jest największą z lokalizacji CITY TRAIL. W sześciu rozegranych nad Jeziorem Rusałka biegach wzięło udział łącznie 4.705 dorosłych oraz 1.615 dzieci. Średnia frekwencja wyniosła 784 zawodników biegu głównego i 269 młodych biegaczy. Sklasyfikowanych zostało z kolei 1.084 zawodników, z czego 802 dorosłych.