Najlepsi i najaktywniejsi uczniowie wronieckiej „Kornelówki”

Oto lista uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach, którzy ukończyli z wyróżnieniem klasy IV-VII

Wyróżnieni uczniowie klasy czwartej:

Dietetyk Wronki

Klasa IV a – wychowawca: pani Lucyna Kurasz:

  1. Jakub Galas – średnia 5,18, zachowanie wzorowe,
  2. Arshida Bohm – średnia 5,09, zachowanie wzorowe,
  3. Patrycja Kaczmarek – średnia 5,09, zachowanie wzorowe,
  4. Julia Kosberg – średnia 5,09, zachowanie wzorowe,
  5. Mikołaj Koszarek – średnia 4,91, zachowanie bardzo dobre,
  6. Michał Mrowiński – średnia 4,82, zachowanie bardzo dobre.

Wyróżnieni uczniowie klas piątych:

Klasa V a – wychowawca: pani Ewa Spychała:

  1. Filip Maślona – średnia 5,58, zachowanie wzorowe,
  2. Jakub Musielak – średnia 5,17, zachowanie bardzo dobre,
  3. Norbert Mikitowicz – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  4. Mateusz Matuszak – średnia 4,92, zachowanie bardzo dobre,
  5. Paulina Michalak – średnia 4,92, zachowanie bardzo dobre,
  6. Elżbieta Paczkowska – średnia 4,92, zachowanie bardzo dobre,
  7. Amanda Fenrych – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  8. Zuzanna Nowak – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  9. Ariel Kubiak – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre,
  10. Zuzanna Stachowiak – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre,
  11. Michał Ulrych – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre.

Klasa V b – wychowawca: pani Agnieszka Piechaczyk:

  1. Gabriela Andrzejewska – średnia 5,42, zachowanie wzorowe,
  2. Zuzanna Witkowska – średnia 5,25, zachowanie wzorowe,
  3. Agata Zabłocka – średnia 5,25, zachowanie wzorowe,
  4. Patrycja Biedny – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  5. Wioletta Lewandowska – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  6. Natalia Turowska – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  7. Damian Zastróżny – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  8. Patryk Konieczny – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre,
  9. Patryk Lehmann – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre,
  10. Aleksander Maćkowiak – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre,
  11. Maja Witkowska – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre.

Klasa V c – wychowawca: pani Natalia Antoszewska:

  1. Wojciech Downar – średnia 5,17, zachowanie wzorowe,
  2. Jędrzej Rój – średnia 5,08, zachowanie bardzo dobre,
  3. Hubert Młyńczak – średnia 5,08, zachowanie bardzo dobre,
  4. Szymon Cudaszewski – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  5. Marcelina Grenda – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  6. Maksymilian Kucza – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  7. Mikołaj Szymański – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  8. Martyna Mazurek – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre,
  9. Kacper Świniarski – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre

Klasa V d – wychowawca: pani Eliza Paszyk:

Agencja Reklamowa Wronki
  1. Zuzanna Gucia – średnia 5,17, zachowanie wzorowe,
  2. Karol Kudliński – średnia 5,08, zachowanie wzorowe,
  3. Kamil Nawrot – średnia 4,92, zachowanie wzorowe,
  4. Alan Pawlak – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre.

Wyróżnieni uczniowie klas szóstych:

Klasa VI a – wychowawca: pani Jolanta Gębara:

  1. Mikołaj Guziak – średnia 5,42, zachowanie wzorowe,
  2. Makary Nowierski – średnia 5,42, zachowanie bardzo dobre,
  3. Mikołaj Biskup – średnia 5,25, zachowanie wzorowe,
  4. Zuzanna Chudziak – średnia 5,25, zachowanie wzorowe,
  5. Jakub Kamieniczny – średnia 5,25, zachowanie bardzo dobre,
  6. Gabriel Zastróżny – średnia 5,25, zachowanie wzorowe,
  7. Filip Białyński – średnia 5,17, zachowanie wzorowe,
  8. Weronika Myszka – średnia 5,17, zachowanie bardzo dobre,
  9. Antoni Napierała – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  10. Oliwier Maślona – średnia 4,92, zachowanie bardzo dobre,
  11. Kacper Konieczny – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  12. Mateusz Maślona – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  13. Julia Juraszyk – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre.

Klasa VI b – wychowawca: pani Maria Pospieszna:

  1. Jacek Ziołek – średnia 5,50, zachowanie wzorowe,
  2. Julia Muszyńska – średnia 5,27, zachowanie bardzo dobre,
  3. Laura Duczkowska – średnia 5,25, zachowanie bardzo dobre,
  4. Maria Firlet – średnia 5,25, zachowanie wzorowe,
  5. Anna Sierchuła – średnia 5,25, zachowanie bardzo dobre,
  6. Julia Suchowierska – średnia 5,08, zachowanie wzorowe,
  7. Kornelia Łapa –  średnia 4,92, zachowanie bardzo dobre,
  8. Aleksandra Andrzejak –  średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  9. Olivier Mela – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre,
  10. Lucjan Roszak – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre.
  11. Stanisław Paczkowski – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre.
  12. Martyna Ratajczak – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre.

Klasa VI c – wychowawca: pani Jolenta Ostrowska:

  1. Wiktoria Kalinowska – średnia 5,83, zachowanie wzorowe,
  2. Barbara Wójcik – średnia 5,67, zachowanie wzorowe,
  3. Gabriela Downar – średnia 5,42, zachowanie wzorowe,
  4. Kinga Jasnosik – średnia 5,42, zachowanie wzorowe,
  5. Oliwia Banach – średnia 5,33, zachowanie wzorowe,
  6. Zuzanna Kałużyńska – średnia 5,25, zachowanie wzorowe,
  7. Oliwia Przybysz – średnia 5,17, zachowanie wzorowe,
  8. Eryk Lemiesz – średnia 5,08, zachowanie bardzo dobre,
  9. Nikola Radzi – średnia: 5,08, zachowanie wzorowe,
  10. Tamara Gnabasik – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  11. Kamil Kałek – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  12. Mateusz Nowicki – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  13. Amelia Pawlak – średnia 5,00, zachowanie bardzo dobre,
  14. Darmiła Smółka – średnia 4,83, zachowanie wzorowe,
  15. Kinga Golon – średnia 4,75, zachowanie bardzo dobre.

Klasa VI d – wychowawca: pani Anna Pietrzak:

  1. Karina Stencel – średnia 5,33, zachowanie wzorowe,
  2. Kornelia Jessa – średnia 5,17, zachowanie wzorowe,
  3. Sofia Krotenko – średnia 5,08, zachowanie wzorowe,
  4. Magdalena Krenc – średnia 4,83, zachowanie bardzo dobre.

Wyróżnieni uczniowie klasy siódmej:

Klasa VII a – wychowawca: pani Aneta Rakowicz:

  1. Julia Gackowska – średnia 6,00, zachowanie wzorowe,
  2. Zuzanna Ciesielska – średnia 5,50, zachowanie wzorowe,
  3. Marcin Król – średnia 5,36, zachowanie wzorowe,
  4. Antonina Nowak – średnia 5,21, zachowanie wzorowe,
  5. Nicole Bartol – średnia 5,14, zachowanie wzorowe,
  6. Laura Sikora – średnia 5,07, zachowanie wzorowe,
  7. Antoni Jankowski – średnia 4,93, zachowanie wzorowe,
  8. Martyna Jarysz – średnia 4,79, zachowanie bardzo dobre,
  9. Maria Kiełpińska – średnia 4,79, zachowanie bardzo dobre.

 

Lista uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach,
którzy osiągnęli sukcesy w konkursach w roku szkolnym 2019/2020

Uczniowie Kornelówki chętnie brali udział w licznych konkursach w minionym roku szkolnym. Nawet zamknięcie szkół i pandemia nie powstrzymały naszych uczniów od uczestnictwa w konkursach, do czego byli zachęcani przez swoich nauczycieli. Dzięki ich wsparciu udało się młodzieży zdobyć sukcesy w wielu konkursach gminnych, powiatowych, ogólnopolskich, a nawet – w konkursie międzynarodowym.
Poniższa lista nie uwzględnia licznych konkursów organizowanych tylko na terenie szkoły.
Wszystkim uczniom gratulujemy!

1) KONKURSY MIĘDZYNARODOWE:

  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” (organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych):

– wyróżnienia: Filip Maślona (kl. V a), Julia Muszyńska (kl. VI b).

2) KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

  • VI Ogólnopolski Konkurs Literacki o Twórczości Kornela Makuszyńskiego „Czytanie jest przygodą” (organizatorzy: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Lublinie, Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie):

– I miejsce w kategorii klas I-IV: Franciszek Benedykczak (kl. III c).

3) KONKURSY POWIATOWE:

  • XIV Powiatowy Konkurs Poetycki „W hołdzie Janowi Pawłowi II” pt. „Dałem Wam największy skarb – Uśmiech” – konkurs recytatorski i plastyczny (organizator: Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego w Sierakowie):

‑ Powiatowy Konkurs Recytatorski – I miejsce: Hanna Regdosz (kl. III b),

‑ Powiatowy Konkurs Plastyczny – wyróżnienie: Michał Przewoźny (kl. II a).

  • VII Powiatowy Przegląd Piosenki Patriotycznej (organizator: Szkoła Podstawowa nr 2 w Szamotułach):

– wyróżnienie: Alicja Chłopowiec (kl. VII a).

  • Mistrzostwa Szkół Powiatu Szamotulskiego w Warcabach Klasycznych (organizator: Wroniecki Ośrodek Kultury):

– I miejsce w kategorii chłopców młodszych: Filip Krause (kl. V d),

– III miejsce w kategorii dziewczynek młodszych: Gabriela Dzik (kl. II c).

  • XVII Powiatowy Konkurs Literacki o Złotą Wronę dla młodzieży szkół podstawowych i szkół średnich powiatu szamotulskiego (organizator: Wroniecki Ośrodek Kultury):

– wyróżnienie: Julia Gackowska (kl. VII a),

– nagroda specjalna – wyróżnienie im. Agnieszki Bartol: Oliwia Banach (kl. VI c).

 

4) KONKURSY GMINNE I MIĘDZYSZKOLNE:

  • V Wronieckie Dyktando (organizatorzy: Wroniecki Ośrodek Kultury i Gmina Wronki):

– II miejsce w kategorii klas VI-VIII: Julia Muszyńska (kl. VI b),

– I miejsce w kategorii klas IV-V: Agata Zabłocka (kl. V b),

– tytuł Wronieckiego Mistrza Ortografii: Agata Zabłocka (kl. V b).

  • Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom” (organizator: Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP):

– prace nagrodzone (zakwalifikowane do etapu powiatowego): Dawid Szymaniak (kl. II d), Lena Morysiak (kl. III c), Julia Nowak (kl. III c), Paulina Michalak (kl. V a),

– wyróżnienia: Filip Wachowiak (kl. III a), Maja Czura (kl. III c).

  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II pt.: „Znam Jana Pawła II” (organizator: Szkoła Podstawowa nr 2 we Wronkach):

– III miejsce w kategorii klas V: Agata Zabłocka (kl. V b),

– III miejsce w kategorii klas VI: Wiktoria Kalinowska (kl. VI c),

– III miejsce w kategorii klas VII: Julia Gackowska (kl. VII a).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *