Najlepsi uczniowie od Witosa z Biezdrowa

Prezentujemy najlepszych uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Biezdrowie, im. Wincentego Witosa. Spis nadesłała szkoła. Wyróżnionym i ich rodzicom gratulujemy!

NAJLEPSI UCZNIOWIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ W BIEZDROWIE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 

klasa Ia

Marta Baranowska

Joanna Błajet

Franciszek Chraplak

Lena Figas

Klaudia Jaskulska

Piotr Kurasz

Karol Ławniczak

Maria Maciejewska

Magdalena Nowak

Jakub Otulakowski

Antonina Plura

Amelia Staszak

Daria Świniarska

Paweł Zając

klasa IIa

Weronika Zastróżna-Stachowiak

Gabriela Figas

Nikola Kowalczyk

Martyna Duszyńska

klasa IIIa

Mateusz Biernat

Zofia Grzybowska

Jan Hibner

Nadia Kapłon

Adrianna Kwaśny

Weronika Maciejewska

Justyna Nowak

Jakub Olczyk

Dagmara Pruc

Nikola Semkło

Kacper Skrzypczak

Angelika Szczepanek

Joanna Urban

klasa IIIb

Adam Barłóg

Julia Góral

Oliwia Kosmowska

Tomasz Michalski

Szymon Mrowiński

Martyna Małachowska

Maria Wiczyńska

Dawid Wildaczyk

Bartosz Wróblewski

Aleksander Jarysz

klasa IIIc

Maria Konieczna

Wiktoria Witkowska

Amelia Gaj

Dominik Olczyk

Filip Kaczmarczyk

Maria Musiał

 

klasy IV – VI

 

klasa IVa

Oliwier Hawryszkiewicz5,64

Zuzanna Walorczyk 5,64

Rafał Cojszner 5,45

Wiktor Wilkosz 5,45

Paweł Kozłowski 5,45

Łucja Nowak 5,36

Machnicki  Wiktor 5,27

Patryk Stachowiak 5,27

Marta Frankowska 5,18

Martyna Tyrchan 5,18

Roksana Fąferek 4,91

Oliwier Wilkosz 4,91

klasa IVb

Bartosz  Kuster 5,64

Gabriela  Wildaczyk 5,36

Bartosz  Proch 5,18

Martyna Pogorzelczyk 5,18

Jan Marcinkowski 5,18

Hanna Barłóg 5,18

Gabriela Stasińska 5,09

Paulina Wylegała 5,09

Hanna Woźniak 4,91

Julia Kudlińska 4,82

klasa Va

Amelia Góral 6,00

Amelia Smolarkiewicz 5,75

Tomasz Żółkiewski 5,25

Martyna Kaszkowiak 5,17

Oliwia Lisiak 4,92

Blanka Bartkowiak 4,75

Franciszek Gorący 4,75

Julia Odrobna 4,75

klasa Vb

Kornelia Grabarkiewicz5,92

Laura Lisińska5,92

Maria Walorczyk5,83

Hubert Lemański5,75

Martyna Mrowińska 5,75

Zuzanna Prętka5,75

Zuzanna Grzechowiak5,50

Natalia Wróblewska 5,50

Szymon Jerzyński 5,17

Martyna Szafer  5,08

Bartosz Pietras 5,0

Martyna Rusinek  4,92

Julia Wawrzyniak  4,92

Julia Lemańska  4,83

Emilia Musiał  4,75

Hubert Szczeciński  4,75

klasa VIa

Wiktor Kaczmarek  5,75

Julia Lis  5,58

Marcinkowski Aleksander 5,5

Jakub Walorczyk 5,5

Julia Hoffmann  5,17

Julia Nowak  5,33

Julia Gorączka  5,0

Kamil Maciejewski  4,83

Zuzanna Wylegała  4,83

Roksana Czepczyńska  4,75

klasa VIIa

Julia Adamczak 5,57

Wiktoria Szala 5,5

Jerzy Kamil 5,07

Julianna Kuster 5,0

Emil Lisiak 4,86

klasa VIIb

Kalina Lisińska 6,00

Oliwia Proch 5,79

Dagmara Lisińska 5,64

Martyna Szymczak 5,64

Julia Kaszkowiak 5,57

Bartosz Rożek 5,36

Mateusz Góral 4,93

 

GIMNAZJUM

 

klasa IIa gim

Igor Mazurkiewicz 5,13

Blanka Michalska 5,13

Szymon Kowalski 5,07

Andżelika Sikorska 5,07

Nadia Olczyk 5,00

Karolina Bzdręga 4,87

 

klasa IIIa gim

Biedziak  Anna 5,67

Kryś Barbara 5,67

Kryś Maria 5,33

Kozub Katarzyna 5,22

Walorczyk Kacper 5,11

Pacholak Justyna 5,03

Piątek Wiktoria 5,00

Grygiel Patrycja 4,83

Pogorzelczyk Aleksandra 4,83

 

klasa IIIb

Julia Walorczyk 5,61

Olga Hagno 5,5

Agata Rybarczyk 5,41

Szymon Magdziński 5,39

Marcin Stachowiak 5,33

Natalia Kuster 5,11

Maciej Grzybowski 5,11

Wiktoria Musiał 5,11

Wojciech Hibner 5,0

Jakub Turostowski 4,94

Aleksandra Perz 4,82

SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BIEZDROWIE

Czwartki lekkoatletyczne

Amelia Góral 1 miejsce w biegu na 600m  Finał “Czwartków Lekkoatletycznych” w Międzychodzie

Kacper Przydróżny 2 miejsce w biegu na 300m Finał “Czwartków Lekkoatletycznych” w Międzychodzie

Wylegała Zuzanna 1 miejsce w biegu na 300m Finał “Czwartków Lekkoatletycznych” w Międzychodzie

Wylegała Paulina 1 miejsce w biegu na 300 i 1 miejsce w skoku w dal Finał “Czwartków Lekkoatletycznych” w Międzychodzie

Kudlinska Julia 3 miejsce w biegu na 60m i 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową Finał “Czwartków Lekkoatletycznych” w Międzychodzie

Jednocześnie otrzymali awans do Finału Ogólnopolskiego “Czwartków Lekkoatletycznych” w Łodzi.

„Iskierki”

Julia Lis zdobyła złoty medal, tytuł Mistrz Europy kat. solo Pom-Pom junior
Uczennice: Julia Lis, Julia Hoffmann, Amelia Smolarkiewicz, Oliwia Bilon, Blanka Michalska, Julita Kamyszek, Barbara Kryś, Maria Kryś, Weronika Szymkowiak, Patrycja Grygiel zdobyły srebrny medal na Mistrzostwach Europy w Crikvenicy, tytuł
I Vice Mistrz Europy  w kat. Show
uczennice: Aniela Ociepa, Łucja Nowak zdobyły srebrny medal, tytuł:

I Vice Mistrz Europy  w kat. duo/trio Pom-Pom kadetki
uczennice: Blanka Michalska brązowy medal, tytuł
II Vice Mistrz Europy  w kat. duo/trio Pom-Pom seniorki
uczennice: Kornelia Grabarkiewicz, Martyna Mrowińska, Zuzanna Prętka zdobyły brązowy medal, tytuł:

II Vice Mistrz Europy  w kat. Mini MIX junior

Tytuł  Mistrz Polski i złoty medal zdobyły:

Oliwia Hawryszkiewicz, Blanka Michalska, kat. duo/trio POM POM seniorki

Miniformacja POM POM seniorki w składzie: Oliwia Hawryszkiewicz, Blanka Michalska, Maria Kryś, Barbara Kryś, Julita Kamyszek

I V-ce Mistrz Polski i srebrny medal zdobyły:Blanka Michalska  kat. solo POM POM seniorki

Konkurs językowy “Bezpieczeństwo w sieci”

I miejsce- Klaudia Przydróżna  i Oliwia Proch

II miejsce- Bartosz Rożek i Kamil Jerzy

III miejsce- Kalina Lisińska i Dominika Fiedler

Ogólnopolski konkurs „Olimpus” o Janie Pawle II. Wyniki na etapie szkolnym:

Kategoria klasy IV – VI sp

  1. Hubert Lemański – kl. Vb
  2. Zuzanna Prętka – kl. Vb
  3. Martyna Mrowińska – kl. Vb
  4. Laura Lisińska – kl. Vb

Kategoria klasy VII sp – III gim

  1. Kalina Lisińska – kl. VIIb
  2. Dagmara Lisińska – kl. VIIb
  3. Dominika Fiedler – kl. VII a

Dagmara Lisińska kl. VIIb i Oliwia Proch kl. VIIb Laureatka I etapu Konkursu w Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego ,,Złota Żabka” szkół województwa wielkopolskiego i lubuskiego

Szkolny Konkurs Ortograficzny o Złote Pióro Pani Dyrektor:

– I miejsce Kalina Lisińska kl. VII b

– I miejsce Kornelia Grabarkiewicz kl. Vb

X Amatorskim Powiatowym Konkursie Gwarowym “Godejma po naszemu”

II miejsce Anna Biedziak IIIa

IV miejsce Amelia Smolarkiewicz Va.

Zwycięzcy etapu szkolnego na opowiadanie twórcze z powstaniem wielkopolskim w tle organizowanym przez ODN w Poznaniu to: Barbara Kryś IIIa ,Maria Kryś IIIa i Kornelia Grabarkiewicz kl. Vb .

Konkurs na kartkę okolicznościową „Z okazji 100- rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego”

Zwycięzcy etapu szkolnego to: Kornelia Grabarkiewicz Vb, Hubert Lemański Vb.

Konkurs Recytatorski “Wiosna wśród nas”:
Odziały przedszkolne:
I miejsce Zosia Hoffmann Oa, Dorian Mazurkiewicz Ob
II miejsce Zofia Machnicka Oa
III miejsce Zofia Pacholik Ob
Klasy I-II
I miejsce Marta Baranowska Ia, Nikola Kowalczyk IIa
II miejsce Klaudia Jaskulska Ia, Piotr Kurasz Ia
III miejsce Martyna Duszyńksa IIa
Klasy III
I miejsce Amelia Gaj IIIc
II miejsce Zofia Grzybowska IIIa, Barbara Fojud IIIc
III miejsce Maria Konieczna IIIc.

Konkurs matematyczny „Święta kołem wyklejane”

Klasy IV – VI

I miejsce – Kornelia Grabarkiewicz kl. VB

II miejsce – Hubert Lemański kl. VB

III miejsce – Oliwia Lisiak kl. VA

Klasy I – III

I miejsce – Amelia Staszak kl.  IA

II miejsce – Jan Odrobny kl. IA

III miejsce – Jakub Otulakowski kl.  IA

KONKURS „CHROŃMY LASY”

I miejsce – Oliwier Hawryszkiewicz kl. IVa, Amelia Góral kl. Va, Kornelia Grabarkiewicz kl. Vb, Patryk Nowak kl. VI

II miejsce – Gabriela Wildaczyk kl. IVB, Hubert Lemański kl. Vb, Filip Marcinczak kl. VIa

III miejsce – Weronika Idaszek kl. IVa, Julia Odrobna kl. Va

Konkurs plastyczny „Ozdoba wielkanocna”:
Kategoria przedszkolaki zwyciężyła Nadia Kapłon
Kategoria klas I-III zwyciężyła Klaudia Jaskulska  Ia
Kategoria klas IV-VI:
I miejsce Wiktor Wilkosz IVa
II miejsce Julia Lemańska Vb oraz Zuzanna Prętka Vb
III miejsce Hubert Lemański Vb

Kartka wielkanocna
Kategoria przedszkolaki:
I miejsce Lilianna Grabarkiewicz Oa
II miejsce Amelia Nowak Oa
III miejsce Zosia Fojud Ob
Kategoria klas I – III
I miejsce Joanna Urban IIIa
II miejsce Angelika Szczepanek IIIa
III miejsce Basia Fojud IIIc
Kategoria klas IV- VI
I miejsce Julia Nowak VIa
II miejsce Oliwier Hawryszkiewicz IVa
III miejsce Kornelia Grabarkiewicz Vb
Wyróżnienie: Patryk Stachowiak IVa
Kategoria VII oraz II-III gimnazjum – zwyciężyła Natalia Kuster IIIb

Konkurs plastyczny „Palma Wielkanocna”

kategorii klas „0” zwyciężyła Amelka Chraplak, a wyróżnienie otrzymali: Michał Ławniczak i Lilka Grabarkiewicz

klasy I –III szkoły podstawowej to: Klaudia Jaskulska kl. I, Lena Figas kl I  oraz Zosia i Weronika Maciejewskie kl. IIIa

klasy IV – VI szkoły podstawowej pierwsze miejsce zdobył Tomasz Żółkiewski klasa. Va, drugie miejsce Roksana Czepczyńska kl. VI, a trzecie Julia Gorączka kl. VI

klasy VII sp – III gim zwyciężyła Martyna Waroś kl. VIIa, a na drugim miejscu Wiktoria Szala kl. VIIa.

Konkurs historyczny „Źródła historyczne mówią…”

Zwycięzcy klas V-VI

Kornelia Grabarkiewicz Vb

Amelia Góral Va

Martyna Mrowińska Vb

Hubert Lemański Vb

Julia Hoffmann VIa

Klasy VII oraz II-III gimnazjum

Julia Walorczyk IIIb

Anna Biedziak IIIa

Justyna Pacholak IIIa

Kacper Walorczyk IIIa

Konkurs organizowany przez PK Wronki  „Woda to skarb”

w kategorii klas I-III

I miejsce Martyna Duszyńska kl. II

II miejsce Antonina Plura kl. I

w kategorii klas VII-gim.

I miejsce Justyna Pacholak kl. IIIa gim.

III miejsce Vanessa Tabatowska kl. IIIb gim.

Biegi o Puchar Burmistrza
II miejsce Nikola Kowalczyk kl. II
I miejsce Paulina Wylegała kl. IVb
III miejsce Zofia Grzybowska kl. IIIa
II miejsce Amelia Góral kl. Va
III miejsce  Janusz Banas IIIa gim.

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym ” Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”

Klaudia Jaskulska kl. I

Jan Odrobny kl. I

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym ” Odblaskowo – bezwypadkowo”

Antonina Plura kl. II

Gminny Konkurs Plastyczny „Motocykl w naszej rodzinie”

I miejsce Jan Odrobny kl. I

V edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego “Zamiast smucić się i płakać lubię rymy czasem łapać”
III miejsce – Amelia Gaj kl. IIIc
II miejsce – Laura Lisińska kl. Vb
I miejsce – Kalina Lisińska kl. VIIb
II miejsce – Oliwia Proch kl. VIIb
II miejsce – Kornelia Grabarkiewicz kl. Vb

Konkurs wiedzy „Śladami baśni Andersena’’
I miejsce – Zosia Grzybowska z klasy III a, Szymon Mrowiński z klasy III b, Wiktoria Witkowska z klasy III c , Klaudia Jaskulska z klasy I a, Tomasz Grzechowiak z klasy III a
II miejsce – Dawid Wildaczyk z klasy III b, Zuzanna Zastróżna z klasy II a, Daria Świniarska z klasy I a, Dagmara Pruc z klasy III a, Zuzanna Barłóg z klasy III c
III miejsce – Julia Góral z klasy III b, Mateusz Biernat z klasy IIIa, Angelika Szczepanek z klasy III a, Alicja Rybarczyk z klasy III c, Franciszek Chraplak z klasy I a.

Justyna Pacholak z klasy IIIa zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym “I Ty możesz zapobiegać przemocy” organizowanym przez Komendę Policji w Szamotułach.

Kalina Lisińska kl. VII b Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu,

Kornelia Grabarkiewicz kl. V b – III miejsce w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej w Szamotułach

Kalina Lisińska kl. VII b I miejsce w Konkursie Ortograficznym ,,Wronieckie Dyktando”

Adrianna Kwaśny kl.III a – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Na skrzydłach przyjaźni” w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł                                                     

Szkolne Mistrzostwa w Lekkoatletyce:
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
KLASA IV
DZIEWCZYNY:
I miejsce Martyna Pogorzelczyk
II miejsce Julia Kudlińska
III miejsce Paulina Wylegała
CHŁOPCY:
I miejsce Damian Jankowiak
II miejsce Adrian Odrobny
III miejsce Bartosz Mikołajczak

KLASA V
DZIEWCZYNY:
I miejsce Maria Walorczyk
II miejsce Julia Wawrzyniak
III miejsce Laura Lisińska
CHŁOPCY:
I miejsce Leszek Figas
II miejsce Kacper Krupa
III miejsce Bartosz Pietras

KLASA VI
DZIEWCZYNY:
I miejsce Weronika Grocholska
II miejsce Roksana Czepczyńska
III miejsce Zuzia Wylegała
CHŁOPCY:
I miejsce Patryk Nowak
II miejsce Kuba Walorczyk
III miejsce Kacper Przydróżny

KLASA VII
DZIEWCZYNY:
I miejsce Wiktoria Szala
II miejsce Julia Adamczak
III miejsce Martyna Waroś
CHŁOPCY:
I miejsce Krystian Florek
II miejsce Kuba Błajet
III miejsce Mateusz Góral
BIEG NA 50 METRÓW

KLASA IV
DZIEWCZYNY:
I miejsce Paulina Wylegała
II miejsce Julia Kudlińska
III miejsce Hanna Barłóg
CHŁOPCY:
I miejsce Damian Jankowiak
II miejsce Wiktor Machnicki
III miejsce Adrian Odrobny

KLASA V
DZIEWCZYNY:
I miejsce Maria Walorczyk
II miejsce Emilia Musiał
III miejsce Przybylska Zuzanna

CHŁOPCY:
I miejsce Franciszek Gorący
II miejsce Oskar Rebelski
III miejsce Kamil Tabatowski

KLASA VI
DZIEWCZYNY:
I miejsce Zuzanna Wylegała
II miejsce Roksana Czepczyńska
III miejsce Weronika Grocholska
CHŁOPCY:
I miejsce Patryk Nowak
II miejsce Kacper Przydróżny
III miejsce Jakub Walorczyk

KLASA VII
DZIEWCZYNY:
I miejsce Martyna Waroś
II miejsce Dominika Fiedler
III miejsce Klaudia Przydróżna
CHŁOPCY:
I miejsce Kuba Błajet
II miejsce Bartosz Andrzejewski
III miejsce Dawid Zastróżny

SKOK W DAL

KLASA IV
DZIEWCZYNY:
I miejsce Paulina Wylegała
II miejsce Hanna Barłóg
III miejsce Julia Kudlińska
CHŁOPCY:
I miejsce Maciej Kaczmarczyk
II miejsce Wiktor Wilkosz
III miejsce Rafał Cojszner

KLASA V
DZIEWCZYNY:
I miejsce Maria Walorczyk
II miejsce Emilia Musiał
III miejsce Amelia Góral
CHŁOPCY:
I miejsce Kacper Krupa
II miejsce Hubert Lemański
III miejsce Hubert Szczeciński

KLASA VI
DZIEWCZYNY:
I miejsce Zuzanna Wylegała
II miejsce Roksana Czepczyńska
III miejsce Weronika Grocholska

CHŁOPCY:
I miejsce Kacper Przydróżny
II miejsce Patryk Nowak
III miejsce Kamil Maciejewski

KLASA VII
DZIEWCZYNY:
I miejsce Oliwia Proch
II miejsce Wiktoria Szala
III miejsce Martyna Waroś
CHŁOPCY:
I miejsce Krystian Florek
II miejsce Bartosz Rożek
III miejsce Bartosz Andrzejewski

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego.
I miejsce Kacper Skrzypczak
II miejsce Emil Lisiak
III miejsce Adam Grygiel
IV miejsce Bartek Pietras
Gimnazjum
I miejsce Jakub Turostowski
II miejsce Szymon Magdziński
III miejsce Sebastian Ziółek
IV miejsce Jakub Wiśniewski

Marta Baranowska  – II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w biegu na 50 m i  III miejsce w skoku w dal

Tomasz Barłóg   – I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w skoku w dal

Adam Biedziak  – III miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w rzucie piłeczką palantową

Piotr Kurasz – I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w rzucie piłeczką palantową,

Karol Ławniczak – II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w skoku w dal i II miejsce w rzucie piłeczką palantową,

Jakub Skrzypczak – III miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w biegu na 50 metrów

Amelia Staszak –  I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w biegu na 50 metrów

Zofia Grzybowska kl.IIIa- III miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w skoku w dal,

Jan Hibner kl.IIIa- I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w rzucie piłeczką palantową i I miejsce w skoku w dal

Dawid Wildaczyk kl.III b- II w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w rzucie piłeczką palantową

Szymon Mrowiński kl.III b- III miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w rzucie piłeczką palantową

Tomasz Michalski kl.III b- II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w skoku w dal,

Patryk Sobański kl.III c- I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w biegu na 50 m

Wiktoria Witkowska kl.III c – II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w biegu na 50 m

Joanna Urban kl.III a- III miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Sportowej w biegu na 50 m

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *