Najlepsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Janusza Korczaka we Wronkach oraz ich osiągnięcia

UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA WE WRONKACH, KTÓRZY OTRZYMALI PROMOCJĘ Z WYRÓŻNIENIEM W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 ORAZ NAJZDOLNIEJSI

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA UCZNIOWIE, KTÓRZY OTRZYMALI PROMOCJĘ Z WYRÓŻNIENIEM W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Kl. IV a

Garncarz Amelia Marta

Geron Julia

Przybylak Hanna

Kita Julia

Klimowicz Kamil Aleksander

Naskręt Sergiusz Wojciech

Pachołek Gabriela

Skobel Aleksandra

Stachnik Tomasz Adam

Kl. IV b

Banaszkiewicz  Kacper

Gołębiowska Gabriela

Grabarczyk Wanessa

Kęsy Jakub

Kopras Natalia

Lepszy Zuzanna

Michalska  Zofia

Mocek Franciszek

Noga Julianna Henryka

Pospieszna Oliwia

Wiśniewska Edyta

Włodarczak Franciszek

Wylegała Kamil

Kl. IV c

Bielecki Michał

Kasprzak Kajetan Jan

Pajór Hanna Maria

Rybak Maria

Wilk Antoni

Kl. IV d

Bartkowiak Paulina

Łowińska Martyna

Myszkowska Maria Anna

Piotrowska Julia

Prządka Filip Łukasz

Rajniger Franciszek

Sokołowski Fabian

Kl. V a

Bator Amelia

Dobska Agata

Goździerski Ksawier

Roszak Maciej

Sawczuk Mikołaj Michał

Wylegała Maciej

Kl. V b

Gaczyńska Julia Teresa

Grolewska Marianna

Stańko Wiktoria

Wieczór Antonina Maria

Wituska Alicja Anna

Woźniak Anastazja

Kl. V c

Białuski Tobiasz

Cebernik Laura

Grabarczyk Alan

Hały Jakub Łukasz

Judkowiak Marek

Koput Maja Elżbieta

Michalski Marcin

Rainka Jagoda

Słodzinka Aleksander Marcin

Walicht Alicja

Woźna Jagoda Natalia

Kl. V d

Cepka Hanna

Choły Jan

Frankowska Dagmara Maria

Jenek Franciszek Antoni

Nowaczyk Oliwier

Obst Łukasz

Poniewska Weronika

Kl. VI a

Anklam Konrad Dominik

Biniak Julia

Cepka Antoni

Kaszkowiak Jakub Bartosz

Łusiewicz Marcin Mirosław

Naskręt  Zuzanna

Roszak Marek

Spławska Nadia

Springel Antonina Maria

Świderski Bartosz

Zastróżna Julia

Kl. VI b

Folta Michalina Ewa

Grześkowiak Oliwia

Hały Nadia Monika

Kozłowska Martyna Maria

Królska Zuzanna

Lisiak Hubert

Minczykowska Sara Magdalena

Radziwoniuk Martyna Anna

Runowska Nikola

Talma Rozalia

Toporek Klaudia

Wolska Antonina

Wylegała Kajetan

Kl. VI c

Brzóska Igor Filip

Kaczyński Jakub

Kasprzak Filip Piotr

Kubiak Franciszek Sławomir

Machaj Jędrzej

Michalski Aleksander

Spychała Amelia

Uscova Anastasiia

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Uczniowie, którzy otrzymali Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Wronki:

Anastazja Woźniak kl. V b

Kajetan Wylegała kl. VI b

Filip Kasprzak kl. VI c

   Szkolny konkurs plastyczny- bezpieczeństwo w Internecie dla klas IV:

I miejsce- Julia Piotrowska, Paulina Bartkowiak, Maria Myszkowska kl. IV d

II miejsce- Maksymilian Golas kl. IV c

III miejsce- Kajetan Kasprzak kl. IV c

           Szkolny konkurs informatyczny- na prezentację multimedialną:

I miejsce – Anastazja Woźniak kl. V b

II miejsce- Aleksander Słodzinka kl. V c

           Szkolny konkurs informatyczny- na broszurę:

I miejsce- Jędrzej Machaj

Szkolny Konkurs Literacki:

Klasy IV:

I miejsce- Kamil Wylegała kl. IV b, Julia Piotrowska kl. IV d

Wyróżnienie- Oliwia Pospieszna kl. IV b, Martyna Łowińska kl. IV d, Maria Myszkowska kl. IV d

Klasy V:

Wyróżnienie- Hanna Cepka, Dagmara Frankowska, Weronika Poniewska (uczennice kl. V d)

Klasy VI:

I miejsce- Julia Zastróżna kl. VI a

II miejsce- Antonina Springel kl. VI a, Rozalia Talma kl. VI b

Wyróżnienie- Konrad Anklam kl. VI a, Michalina Folta kl. VI b

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA – kl III a:

I miejsce: Maja Kopka

II miejsce: Krzysztof Zieliński

III miejsce: Jakub Jakubowski

IV miejsce:  Zuzia Brzozowska oraz Natalia Kaczyńska

SZKOLNY KONKURS: “ALBUM ILUSTRACYJNY O WYBRANYM PISARZU”:

I miejsce: Julia Zastróżna ( kl. VIa ), Anastazja Woźniak ( kl. Vb ) oraz Julia Fojud ( kl. Vc)

„Duma Wronek”– Anatazja Woźniak kl. V b

IV Wronieckie Dyktando:

III miejsce- Anastazja Woźniak

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego „Pingwin”:

I miejsce- Anastazja Woźniak kl. V b

V miejsce- Antonina Wieczór kl. V b

VIII miejsce- Marianna Grolewska kl. V b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur:

Jakub Kaczyński kl. VI c

Natalia Kaczyńska kl. III a

Finaliści (uczniowie kl. VI c) III Memoriału Urszuli Marciniak- Konkursu Logicznego „Logi” organizowanego przez UAM w Poznaniu:

Igor Brzóska

Jakub Kaczyński

Filip Kasprzak

Udział w I Międzygminnym Forum Szkół Podstawowych, zorganizowanym przez Zespół Szkół w Ostrorogu-reprezentacja:

Anastazja Woźniak kl. V b

Sara Minczykowska kl. VI b

Oliwia Grześkowiak kl. VI b

Kajetan Wylegała kl. VI b

Filip Kasprzak kl. VI c

Konkurs literacki „Z małego miasta wielkie sny” organizowany przez ZS w Ostrorogu:

II miejsce- Anastazja Woźniak

XVI Konkurs Literacki „O Złotą, Srebrną i Brązową Wronę”:

Kajetan Wylegała kl. VI b- Złota Wrona

Antonina Springel kl. VI a- Wyróżnienie

XXIV Konkurs Wiedzy „Bajkowy Świat” w Rogoźnie:

IX miejsce- Klaudia Krupka, Martyna Łowińska, Julia Piotrowska kl. IV d

XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski „W hołdzie Janowi Pawłowi” pt. „Strofy o Niepodległej” w Sierakowie:

Udział – Franciszek Kubiak kl. VI c

Konkurs literacki- List do Matki Teresy z Kalkuty:

III miejsce- Anastazja Woźniak kl. V b, w ramach projektu „(…) każdy powinien zobaczyć dobroć w twojej twarzy, w oczach i w uśmiechu – w myśl Matki Teresy z Kalkuty”

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Św. Jan Paweł II Ojcem Polaków”:

Klasy I – III:

I miejsce – Stanisław Woźniak kl. II a

II miejsce – Weronika Kowalska kl. II c

III miejsce – Łucja Roszak kl. II b

Wyróżnienie – Franciszek Donday kl. I a, Kamil Nawrot kl. II d

Klasy IV – VI:

I miejsce – Hanna Przybylak kl. IV a

II miejsce Maria Myszkowska kl. IV d, Anastazja Woźniak kl. V b

III miejsce – Nikola Perz kl. V a, Julia Zastróżna kl. VI a

Powiatowy Konkurs „Odblaskowo – Bezwypadkowo”:

Wyróżnienie- Adam Noga kl. I a

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Zapobiegajmy Pożarom” w Szamotułach:

Prace zakwalifikowane do eliminacji powiatowych:

Klasy I – III:

Mariusz Kita kl. I a

Klasy IV – VI:

Maciej Wylegała kl. V a

Maciej Roszak kl. V a

Maria Anna Myszkowska kl. IV d

Antonina Springel kl. VI a

Krzysztof Graś kl. VI a

Prace wyróżnione:

Antoni Cepka kl. VI a

Jakub Hały kl. V c

Amelia Bator kl. V a

Igor Brzóska kl. VI c

Julianna Noga kl. IV b

Maria Anna Myszkowska, Szkoła Podstawowa Nr 1 we Wronkach, gm. Wronki- do eliminacji wojewódzkich z klas IV-VI szkół podstawowych zakwalifikowano pracę

Konkurs Wojewódzki Plastyczny „Dla Niepodległej” w Sierakowie:

I miejsce- Igor Brzóska kl. VI c

Mistrzostwa Miasta i Gminy Wronki w Sztafetowych Biegach Przełajowych:

II miejsce drużyna klas IV- Zuzanna Przyszczypkowska kl. IV c, Paulina Bartkowiak kl. IV d, Amelia Janiszewska kl. IV d, Antoni Wilk kl. IV c, Mikołaj Samolik kl. IV c, Jacek Gwóźdź kl. IV d

II miejsce drużyna klas V- Julia Gaczyńska kl. V b, Laura Cebernik kl. V c, Milena Tomalak kl. V d, Dominik Gałecki kl. V a, Olivier Gregorek kl. V b, Aleksander Słodzinka kl. V c

I miejsce drużyna klas VI- Julia Zastróżna kl. VI a, Wiktoria Gogolewska kl. VI b, Anastasia Uskova kl. VI c, Jakub Kaczyński kl. VI c, Filip Kasprzak kl. VI c, Rafał Przybysz kl. VI c

Jesienne Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych:

Dziewczęta klasy III

I miejsce- Sandra Gajda

II miejsce- Maja Kopka

III miejsce- Amelia Lepsza

IV- Natalia Kaczyńska

Chłopcy klasy III

I miejsce- Kacper Bartela

II miejsce- Alex O΄ Kane

III miejsce- Ilijan Wiczyński

IV- Mikołaj Ratajczak

Dziewczęta klasy IV

I miejsce- Oliwia Pospieszna

II miejsce- Amelia Porwisz

III miejsce- Maja Gryganiec

IV- Hanna Pajor

Chłopcy klasy IV

I miejsce- Antoni Wilk

II miejsce- Miłosz Perz

III miejsce- Jacek Gwóźdź

IV- Mikołaj Hyłek 

Dziewczęta klasy V

I miejsce- Michalina Perz

II miejsce- Julia Gaczyńska

III miejsce- Weronika Poniewska

IV- Laura Cebernik

 Chłopcy klasy V

I miejsce- Olivier Gregorek

II miejsce- Marek Judkowiak

III miejsce- Aleksander Słodzinka

IV- Tobiasz Białuski

Dziewczęta klasy VI

I miejsce- Julia Zastróżna

II miejsce- Wiktoria Gogolewska

III miejsce- Anastasiia Uscova

IV- Izabela Łudzińska

Chłopcy klasy VI

I miejsce- Bartosz Świderski

II miejsce- Krzysztof Graś

III miejsce- Filip Kasprzak

IV- Kacper Radziwoniuk

Turniej w siatkarskich singlach dziewczynek urodzonych w roku 2008 i młodszych organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 – reprezentacja (uczennice kl. V d):

Hanna Cepka- srebrny medal

Dagmara Frankowska- złoty medal

Michalina Perz- srebrny medal

Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Pływaniu– reprezentacja:

Weronika Poniewska kl. V d- brązowy medal

Julia Gaczyńska kl. V b

Aleksander Kuźnik kl. IV a

Mikołaj Sawczuk kl. V a

Aleksander Słodzinka kl. V c

Igor Brzóska kl. VI c

XVII Memoriał J. Zybera i J. Sobierajskiego, klasyfikacja chłopców:

VI miejsce- Aleksander Słodzinka kl. V c

  1. Memoriał W. Zielińskiego i J. Krukowskiego, kategoria dzieci:

V miejsce- Aleksander Słodzinka

XXXIII Puchar Wronek Ogólnopolskiego Turnieju Młodzieży w kręglarstwie klasycznym, kategoria chłopców:

III miejsce- Aleksander Słodzinka

XXIV Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wronki:

Dziewczęta z klas I-II szkół podstawowych:

  1. miejsce- Wiktoria Kopka – Szkoła Podstawowa nr 1 we Wronkach

Chłopcy z klas I-II szkół podstawowych:

  1. miejsce- Adrian Samolik – Szkoła Podstawowa nr 1 we Wronkach

Chłopcy z klas III-IV szkół podstawowych:

  1. miejsce- Antoni Wilk – Szkoła Podstawowa nr 1 we Wronkach

Dziewczęta z klas V-VI szkół podstawowych:

  1. miejsce- Julia Zastróżna – Szkoła Podstawowa nr 1 we Wronkach

Warcabowa Nadzieja Olimpijska 2018/2019, wśród dziewczynek kl. I-IV do 2008 rocznika – Aleksandra Skobel kl. IV a

Sukcesy Hanny Cepki i Dagmary Frankowskiej, uczennic kl. V d, w XXI Mistrzostwach Polski MażoretekXIV Mistrzostw Europy Mażoretek.

Materiał nadesłany przez szkołę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *