Najlepsi z Gimnazjum na Polnej

Po raz ostatni w historii przedstawiamy najlepszych gimnazjalistów klas pierwszych. Od września nie będzie już naboru do klas pierwszych, będą za to klasy siódme podstawówki. Dziś przedstawiamy najlepszych uczniów z Gimnazjum na Polnej. Szkoda, że za dwa lata szkoła przestanie istnieć. Z pełną odpowiedzialnością za słowa piszę: TO BYŁA BARDZO DOBRA SZKOŁA

Dietetyk Wronki Oferty Pracy Wronki

Najważniejsze osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. Z. Herberta we Wronkach
w roku szkolnym 2016/2017

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ OCEN

  1. Lp. Imię i nazwisko / Klasa / Średnia ocenKLASY I

    1. Maria Dąbrowska I A 5,54

    2. Weronika Sznajdrowska I A 5,46

    3. Patrycja Piasek I A 5,08

    4. Wiktoria Malicka I A 4,92

    5. Patryk Hoffmann I A 4,85

    6. Damian Woźniak I A 4,85

    7. Eryk Drasik I A 4,77

    8. Oliwia Mikołajczak I B 5,00

    9. Aleksandra Ginalska I B 4,85

    10. Julia Juraszek I B 4,77

    11. Zuzanna Rożniata I B 4,77

    12. Daria Ptak I C 5,23

    13. Tomasz Dwóżnik I C 5,15

    14. Wiktoria Dobierska I C 5,00

    15. Agnieszka Kaczmarek I C 5,00

    16. Oliwia Skrzypkowiak I C 5,00

    17. Anna Dąbrowska I C 4,77

    18. Aleksandra Kaczmarek I C 4,77

    19. Tobiasz Wilk I D 5,38

    20. Kacper Wylegała I D 5,31

    21. Dominika Kulupa I D 5,23

    22. Mikołaj Bombała I D 5,15

    23. Martyna Bajor I D 5,08

    24. Amelia Taberska I D 4,92

    25. Zofia Dominiczak I D 4,77

    26. Marta Ferfet I E 4,77

    27. Amelia Sieczka I F 5,31

    28. Dobrochna Smółka I F 5,31

    29. Kasper Gucia I F 5,08

    30. Martyna Libera I F 4,77

    KLASY II

    31. Aleksandra Zielińska II A 6,00

    32. Jan Jezierski II A 5,46

    33. Hanna Tomczak II A 5,46

    34. Dagmara Czepczor II A 5,15

    35. Weronika Roszak II A 5,15

    36. Natalia Golon II A 5,00

    37. Alicja Michalska II A 4,92

    38. Maria Truchel II A 4,92

    39. Natalia Wallicht II A 4,92

    40. Martyna Cepka II A 4,85

    41. Aleksandra Świderska II A 4,77

    42. Julita Kubiś II B 5,85

    43. Zofia Kujawa II B 5,69

    44. Alicja Kaczmarek II B 5,31

    45. Ernest Helwich II C 5,46

    46. Julia Chojan II C 5,31

    47. Julia Stachowiak II C 5,31

    48. Natalia Szablewska II C 5,23

    49. Maksymilian Bartkowiak II C 5,00

    50. Mikołaj Urban II C 5,00

    51. Patrycja Maślona II C 4,92

    52. Sara Bartkowiak II C 4,85

    53. Fryderyk Piasek II C 4,77

    54. Marek Regdosz II D 5,75

    55. Adrianna Szablewska II D 5,31

    56. Krystian Górniak II D 5,23

    57. Marina Afridi II D 5,09

    58. Adrian Krzyszkowiak II D 4,92

    59. Natalia Orzechowska II E 5,08

    60. Weronika Szafran II E 5,00

    KLASY III

    61. Julia Naparty III A 5,71 – Złota Księga

    62. Mikołaj Koza III A 5,65 – Złota Księga

    63. Kamil Pujanek III A 5,59 – Złota Księga

    64. Jakub Kwaśny III A 5,53 – Złota Księga

    65. Martyna Kawecka III A 5,24 – Złota Księga

    66. Małgorzata Lisińska III A 4,76

    67. Sara Skrzypczak III A 4,76

    68. Paulina Kaszkowiak III B 5,47

    69. Kamila Kamieniczna III B 5,24

    70. Kacper Coda III B 5,19 – Złota Księga

    71. Natalia Warda III B 4,82

    72. Jagoda Krygier III C 5,53 – Złota Księga

    73. Michał Jeżewski III C 5,47 – Złota Księga

    74. Hubert Cypel III C 5,24 – Złota Księga

    75. Mariusz Pawlik III C 5,24 – Złota Księga

    76. Mateusz Banach III C 4,94 – Złota Księga

    77. Aleksandra Wytrykus III C 4,94

    78. Wojciech Mikołajczak III C 4,88

    79. Małgorzata Reiter III C 4,88

    80. Jakub Tomczak III C 4,76

    81. Julia Szulczyk III D 5,76 – Złota Księga

    82. Joanna Szablewska III D 5,71 – Złota Księga

    83. Daria Woźna III D 5,65 – Złota Księga

    84. Mateusz Skobel III D 5,59 – Złota Księga

    85. Anna Kaczmarek III D 5,29 – Złota Księga

    86. Gabriela Wieczór III D 5,24 – Złota Księga

    87. Wiktoria Jasiewicz III D 5,18 – Złota Księga

    88. Liwia Sztukowska III D 5,18 – Złota Księga

    89. Julia Michalak 5,29

    90. Jakub Nowak 5,12

    91. Angelika Lukas 5,00 – Złota Księga

    92. Jakub Maślona 5,00

    93. Piotr Świniarski 4,88 – Złota Księga

    94. Klaudia Brust 4,88

    95. Emilia Konieczna 4,88

    96. Weronika Jankowiak 4,82

    97. Eryk Bębynek 4,76 – Złota Księga

     

    PRIMUS INTER PARES:

    Mateusz Skobel III D – średnia 5,553

    Daria Woźna III D – średnia 5,55

    Julia Szulczyk III D – średnia 5,54


    ZŁOTE JABŁKO:

    Angelika Lukas III E – za szczególne osiągnięcia w dziedzinach artystycznych

    Joanna Szablewska III D – za szczególne osiągnięcia w dziedzinach artystycznych

    Mikołaj Koza III A – za szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauk humanistycznych


    Uczniowie wytypowani przez Radę Pedagogiczną do Nagrody Burmistrza:

    Aleksandra Zielińska II A

    Marek Regdosz II D

    Julita Kubiś II B


    Uczniowie ze 100% frekwencją:

    Mikołaj Koza III A

    Weronika Szafran II E

  1. KONKURSY MIĘDZYNARODOWE I OGÓLNOPOLSKIE
  1. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Olimpus”- Laureat: Dominika Kulupa I D
    (opiekun H. Zakrzewska)
  2. Młodzi ludzie w lasach Europy – YPEF” – Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o Leśnictwie w Krajach Unii Europejskiej, Warszawa – Etap Ogólnopolski (opiekun B. Pyzik)

Drużyna – uczennice klasy IIIE

Julia Michalak, Weronika Jankowiak, Klaudia Brust

30 miejsce na 102 uczestników

  1. XVII Ogólnopolski Festiwal Herbertowski – kategoria plastyczna (opiekun I. Krzyżanek)

I miejsce: Julia Szulczyk IIID, II miejsce: Angelika Lukas III E

Agencja Reklamowa Wronki
  1. XVII Ogólnopolski Festiwal Herbertowski – kategoria filmowa (opiekun B. Kmita, M. Kowalska) – wyróżnienie: Aleksandra Jurkowska IIIC, Marek Regdosz IID
  2. XVII Ogólnopolski Festiwal Herbertowski – kategoria fotograficzna (opiekun M. Kowalska)

III miejsce: Jagoda Krygier IIIC

  1. KONKURSY WOJEWÓDZKIE, POWIATOWE I MIĘDZYGIMNAZJALNE
  1. Wojewódzki Konkurs Biologiczny – Laureat Marek Regdosz II D (opiekun B. Pyzik)
  2. Ogólnopolska Olimpiada o Zdrowym Stylu Życia (opiekun B. Pyzik)

IV miejscePaulina Kaszkowiak III B

  1. Wojewódzki Konkurs „Niepokorna, niezłomna, wyklęta – Inka oczami dzisiejszych uczniów” (opiekun K. Szablewska)

I miejsceMikołaj Koza III A

  1. Powiatowy Konkurs Ekologiczny – Zwierzęta Powiatu Szamotulskiego (opiekun B. Pyzik)

Wyróżnienia

Zofia Kujawa – II B

Kacper Coda – III B

  1. Rejonowy Konkurs Ekologiczny „Na tropach przyrody” Nadleśnictwo – Rejon Piła

(opiekun B. Pyzik)

Wyróżnienie dla drużyny: Alicja Kaczmarek – II B, Zofia Kujawa – II B, Julita Kubiś – II B,
Anna Szwak – II B, Jakub Ciesielski – II B, Klaudiusz Przybysz –II B

  1. XI Otwarty Turniej Drużyn Młodzieżowych Ratowników Przedmedycznych Szkół Gimnazjalnych (opiekun B. Pyzik, H. Klemenska)

III miejsce – drużyna w składzie:

Julia Naparty – kl. III A

Gabriela Wieczór – kl. III D

Jagoda Krygier – kl. III C

Kamil Pujanek – kl. III A

  1. XXIV Powiatowy Konkurs Ekologiczny (opiekun B. Pyzik)

I miejsce – drużyna w składzie:

Julia Naparty – III A

Joanna Szablewska – III D

Kacper Teska – III E

  1. Udział w Gminnym Pikniku Ekologicznym – 04.06.2017 (opiekun B. Pyzik, L. Kremer,
    A. Stachowiak)

Inscenizacja „ Ocalić skrawek świata”

III miejsce – Konkurs Piosenki Ekologicznej (drużynowo)

I miejsce – Instalacja „Gimnazjum im. Z. Herberta Szkołą Ekologiczną”
Adrian Fąferek – kl IIB

  1. XIV Regionalny Konkurs Biologiczno-Chemiczny z Elementami Ekologii

(opiekun P. Wituska)

III miejsceMarek Regdosz II D

VII miejsceJulia Szulczyk III D

  1. IV Gminny Konkurs Plastyczny „Woda niejedno ma imię” (opiekun I. Krzyżanek)

wyróżnienie: Angelika Lukas III E

  1. Powiatowy Przegląd Piosenki Anglojęzycznej w Obrzycku (opiekun K. Barłóg)

II miejsceJoanna Szablewska III D

  1. Konkurs „Zapobiegajmy Pożarom” (opiekun I. Krzyżanek)

Angelika Lukas III E – zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego

  1. Terenowa Gra Edukacyjna „Historia, która uczy – II wojna światowa”
    (opiekun K. Szablewska, M. Wilk)

II miejsce Julia Naparty, Martyna Kawecka, Mikołaj Koza

III miejsce Jakub Patulski, Jakub Nowak, Piotr Świniarski

  1. KONKURSY SZKOLNE
  1. Szkolne eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady o Zdrowym Stylu Życia (opiekun B. Pyzik)

I miejsce – Paulina Kaszkowiak III B
II miejsce –
Joanna Szablewska III D
III miejsce –
Jakub Kwaśny III A

  1. Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS pod hasłem „Do młodych należy przyszłość, przyszłość wolna od AIDS”(opiekun B. Pyzik)

I miejsce – Patrycja Piasek I A
II miejsce –
Marek Regdosz II B
III miejsce –
Julia Stachowiak II C

  1. Konkurs Recytatorski- poezja Zbigniewa Herberta (organizator K. Szablewska, K. Lutomska)

I miejsce – Gabriela Wieczór kl. III D

II miejsce – Dobrochna Smółka kl. I F, Tobiasz Wilk kl. I D

III miejsce – Dominika Kulupa kl. I D

  1. Szkolny Konkurs Wiedzy o twórczości Zbigniewa Herberta

I miejsce – Julita Kubiś, Zofia Kujawa, Alicja Kaczmarek

  1. Szkolny Konkurs Ortograficzny (opiekun K. Szablewska, A. Borowiak, K. Lutomska)

I miejsce – Julia Naparty – kl. III A

II miejsce – Dobrochna Smółka – kl. I F

III miejsce (ex aequo) – Daria Woźna kl. III D oraz Nikola Kaczmarek kl. II E

wyróżnienie – Alicja Warszyńska kl. III C

  1. Szkolny Konkurs Wiedzy o Św. Janie Pawle II (opiekun K. Śrama)

I miejsce – Daria Ptak I C

II miejsce – Lidia Wydarta II E

III miejsce – Dobrochna Smółka I F

  1. Szkolny Konkurs dla uczniów klas pierwszych pt. „Czy znasz swoje miasto?”

(opiekun M. Mikołajczak)

I miejsce – Aleksandra Ginalska kl. I B

II miejsce – Patrycja Piasek kl. I A

III miejsce – Aleksandra Przybylak I B, Wiktoria Wika I B, Jakub Woźnicki I B

  1. Łamańce językowe (opiekun P. Truchan)

I miejsce Natalia Szablewska II C

II miejsce Gabriela Wieczór III D

  1. OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
  1. II miejsce Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym :

Joanna Szablewska III D, Zofia Dominiczak I D

  1. III miejsce Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym:

Krystian Górniak II D, Mateusz Skobel III D, Jakub Tomczak III C

  1. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu 50 m styl klasyczny

Mateusz Wilkutowski kl. III B

  1. II miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Kamila Kamieniczna kl. III B, Marta Zastróżna kl. III B, Paulina Kaszkowiak. kl. III B, Małgorzata Lisińska kl. III A, Sara Skrzypczak kl. III A, Naparty Julia III A,
Reiter Małgorzata III C, Szablewska Joanna III D, Amelia Taberska I D,
Zofia Dominiczak kl. I D, Kujawa Zofia II B, Michalska Alicja II A,

  1. I miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców (III miejsce w Mistrzostwach Rejonu)

Piotr Roszak kl. III A, Jakub Wójcik kl. III A, Jakub Kwaśny kl. III A,
Kamil Pujanek kl. III A, Łukasz Kremer kl. III B, Mateusz Wilkutowski kl. III B, Maksymilian Bartkowiak kl. II C, Mikołaj Urban kl. II C.

  1. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych

Anna Dąbrowska kl. I C

  1. I miejsce w etapie powiatowym i II miejsce w etapie wojewódzkim Konkursu Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

Jakub Patulski kl. III E, Eryk Bębynek kl. III E i Agnieszka Kaczmarek kl. I C

  1. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w lekkoatletyce

Oliwia Hanysz III A – pchnięcie kulą, Piotr Roszak III A – skok wzwyż,
Zuzanna Podgórska I A – bieg na 1000 m,

  1. XI miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w lekkoatletyce

Oliwia Hanysz – pchnięcie kulą

  1. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w lekkoatletyce

Maksymilian Bartkowiak kl. II C – skok wzwyż

  1. Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Wronek

Anna Dąbrowska II miejsce,

Wiktoria Hojan III miejsce,

Mateusz Wilkutowski III miejsce

  1. Piotr Roszak – zawodnik MUKS Herbertus Wronki wypożyczony na sezon 2015/16 do MKS Joker Piła, członek Kadry Wielkopolski Młodzików w piłce siatkowej na Turniej Nadziei Olimpijskich 2016, uczestnik Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Młodzików, reprezentant Wielkopolski w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce siatkowej w 2017 r.
  2. Maksymilian Bartkowiak – zawodnik MUKS Herbertus Wronki, członek Kadry Naborowej Wielkopolski na Turniej Nadziei Olimpijskich 2017, zdobył wicemistrzostwo Wielkopolski w rozgrywkach klubowych, brał udział w półfinale rozgrywek ogólnopolskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.