Śródmieście wygrywa niedzielny mecz

W niedzielę 24 września we Wróblewie Śródmieście Wronki wygrało mecz z drużyną Tarzani Wrzeszczyna. Śródmieście zdobyło aż 6 bramek, co spowodowało, że aktualnie wroniecka drużyna zajmuje pierwsze miejsce w rozgrywkach drugiej grupy Proton B klasy 2023/2024

ŚRÓDMIEŚCIE vs Tarzani Wrzeszczyna 6:0 (1:0)
Po słabej pierwszej połowie, mimo kilku „setek” bramkę udaje się zdobyć dopiero w 44 minucie po świetnym dośrodkowaniu z lewej strony Arciszewskiego. I tym razem Krystian Remisz strzałem głową z piątego metra nie daje szans bramkarzowi gości.
Worek z bramkami otwiera się jednak dopiero w drugiej połowie, gdzie swoją bramkę dokłada Musielak strzałem z rzutu karnego po zagraniu piłki ręką przez obrońcę.
Przebieg gry jeszcze bardziej się zmienił, gdy na boisku pojawili się rezerwowi gracze. Mikołaj Gałecki w jednej z akcji trafia piłką w słupek lecz w kolejnej sytuacji ładuje już piłkę do siatki i było to premierowe trafienie Gałka w barwach Śródmieścia.
Prawdziwe show pokazał Biedziak, który na boisku pojawił się w 65 minucie i zdążył skompletować hat-tricka, a miał jeszcze dwie dogodne sytuację do podwyższenia dorobku bramkowego.
Tarzani przy wyniku 2:0 mają swoją okazję z rzutu karnego, ale jeden z zawodników przenosi piłkę wysoko nad poprzeczką.
Wartym odnotowania jest fakt, iż pierwsze minuty w tym sezonie zanotował weteran Śródmieścia 55 letni Dariusz Miner.
Kibicom dziękujemy za liczne wsparcie, a drużynie MKS LZS Tarzani Wrzeszczyna dziękujemy za wspólne widowisko i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu!