Sto lat! Sto lat! Sto lat!
|Gdzie swoje 23 urodziny w niedzielne popołudnie spędza dziecko pracoholiczki? Oczywiście w pracy! I właśnie tam dotarliśmy z urodzinowym tortem. Biuro Agencji Reklamowej BAZAR na ul. Zwycięzców 9 (także biuro redakcji „Wronieckiego Bazaru”) to miejsce pracy obecnej Pani Prezes Zarządu BAZARU – Anny Marii Kaźmierczak, osobiście mojej córki :) Zjedliśmy kawałek tortu, wypiliśmy kawę, zrobiłyśmy tradycyjne urodzinowe rodzinne selfie i… do roboty! Sto lat Pani Prezes! Zdrowia dla Ciebie i naszej Zosieńki!
Na podobny temat:
komentarze 3
Walczcie! dla własnej satysfakcji i dla prawdy, której dzisiejszy świat niekoniecznie chce ujawniać.
Najlepszego
P.S.
a jak kawałek tortu został, to chętnie się jutro zgłoszę
Lubię tu wchodzić i czytać co się dzieje we Wronkach, aczkolwiek myślę, że ten post bardziej pasuje na bloga lub Facebooka.
Bez urazy.
Oczywiście, ale Ania jest prezesem spółki, która WRONIECKI BAZAR wydaje….I gdyby nie Jej przychylność do portalu, nie byłoby go już od 2019 roku. To Ona podpisuje przelewy. A jak WB pójdzie do sądu to też Ona będzie świeciła oczami i kasą :)
Warto więc podlizać się czasami swojej pani Prezes :) prawda? Mało kosztuje, a efekt daje :)
Póki co mam pełną swobodę wypowiedzi, ale jak będzie dalej, nie wiem…
Szwarc Gapa