Tomek Drab wicemistrzem świata fryzjerstwa

Tomek Drab znany jest wielu wronczanom. Pochodzi z Kaźmierza w powiecie szamotulskim. Zdobył tytuł wicemistrzostrza świata w Paryżu. Czytelnicy „Wronieckiego Bazaru” spoza Wronek prosili, by ogłosić to powszechnie, bo są dumni z Tomka

Oferty Pracy Wronki

Film:

Fryzjerskie Mistrzostwa Świata tym razem w Paryżu rozgrywały się w dniach 17 – 19 września. Tomek Drab startował w konkurencji junior i zdobył tytuł wicemistrza świata.

To już kolejny sukces Tomka z Kaźmierza; po medalach Mistrzostw Europy w Paryżu i Mistrzostw Świata w Seulu.

Na Mistrzostwach  Świata reprezentacja Polski, w której skład wchodził Tomek, zajęła trzecie miejsce.

Dodać należy, że w Paryżu wystartowało ponad tysiąc zawodników i około 50 reprezentacji z całego świata.