Wroniecka Parada z Gwiazdorem 2 -3 grudnia
|Gmina Wronki wspólnie z Wronieckim Ośrodkiem Kultury i Sekcją Moto Wronki zaprasza na Wroniecką Paradę z Gwiazdorem, która w tym roku trwać będzie dwa dni. W sobotę 2 grudnia Gwiazdor wraz z motocyklistami i pomocnikami wyruszy spod Wronieckiego Ośrodka Kultury i odwiedzi mieszkańców Nowej Wsi, Starego Miasta, Wartosławia, Biezdrowa, Pożarowa, Kłodziska, Ćmachowa, Wróblewa, Głuchowa, Wierzchocina, Marianowa, Samołęża oraz Stróżek. W niedzielę 3 grudnia Gwiazdor uda się na drugą stronę Warty, by spotkać się z mieszkańcami Obelzanek, Jasionny, Rzecina, Chojna i Popowa. Swoją podróż po naszej Gminie zakończy na wronieckim Rynku
Coraz bardziej zaczynamy czuć świąteczną atmosferę, tym bardziej, że dotarła do nas wspaniała wiadomość od Gwiazdora – w tym roku również postanowił odwiedzić Gminę Wronki!
W sobotę 2 grudnia Gwiazdor wraz z motocyklistami i pomocnikami wyruszy spod Wronieckiego Ośrodka Kultury i odwiedzi mieszkańców Nowej Wsi, Starego Miasta, Wartosławia, Biezdrowa, Pożarowa, Kłodziska, Ćmachowa, Wróblewa, Głuchowa, Wierzchocina, Marianowa, Samołęża oraz Stróżek.
W niedzielę 3 grudnia Gwiazdor uda się na drugą stronę Warty, by spotkać się z mieszkańcami Obelzanek, Jasionny, Rzecina, Chojna i Popowa. Swoją podróż po naszej Gminie zakończy na wronieckim Rynku.
Zarówno w sobotę jak i w niedzielę po paradzie Gwiazdora będzie można spotkać na Jarmarku Świątecznym we Wronkach.
[źródło wronki.pl]