Najlepsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach w roku szkolnym 2018/2019

Zakończył się bardzo trudny rok szkolny. Dzieci już na wakacjach, a my w tym czasie prezentujemy Państwu listę nagrodzonych i wyróżnionych uczniów z wronieckich szkół. Drukować będziemy w kolejności nadsyłania przez szkoły. Pierwsza SP Nr 3

Uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem

Klasa IV s

  1. Tobiasz Maciejewski – średnia 5,45
  2. Tymon Kaniewski – średnia 5,27
  3. Tomasz Konieczny – średnia 5,27
  4. Antonina Świderska – średnia 5,18
  5. Lena Ogrodowczyk – średnia 5,09
  6. Piotr Stańko – średnia 5,09
  7. Ksawery Drożyński – średnia 5,00
  8. Jan Hagno – średnia 5,00
  9. Martyna Kurowska – średnia 5,00
  10. Kacper Biernacki – średnia 4,91
  11. Wojciech Remisz – średnia 4,91
  12. Nadia Stromczyńska – średnia 4,91
  13. Jan Hibner – średnia 4,82
  14. Aleksander Kurowski – średnia 4,82
  15. Maciej Sip – średnia 4,82

Klasa V s

  1. Goran Noe Brzóska – średnia 5,83
  2. Mateusz Łożyński – średnia 5,83
  3. Gabriela Irzykowicz – średnia 5,75
  4. Filip Maciejewski – średnia 5,67
  5. Tomasz Regdosz – średnia 5,67
  6. Adrian Brzóska – średnia 5,58
  7. Patryk Wojcieszak – średnia 5,42
  8. Szymon Ławida – średnia 5,33
  9. Jakub Michalski – średnia 5,17
  10. Filip Nowak – średnia 5,08
  11. Maja Kwiatek – średnia 5,00
  12. Mikołaj Pawlicki – średnia 4,92
  13. Jakub Grzelewski – średnia 4,75

Klasa VIs

  1. Olga Spychała – średnia 5,82
  2. Karolina Radziszewska – średnia       5,55
  3. Emilia Stróżyna – średnia 5,45
  4. Maja Koput – średnia 5,36
  5. Jędrzej Sznajdrowski  – średnia 5,36
  6. Aleksandra Adamska – średnia 5,27
  7. Adrian Czaprański – średnia 5,18
  8. Michał Łuczak – średnia 5,09
  9. Oliwia Garczyńska – średnia 5,09
  10. Dawid Kudliński – średnia 5,00
  11. Tomasz Talma – średnia 5,00
  12. Tomasz Gorący – średnia 4,91
  13. Aleksandra Wroczyńska – średnia 4,91

Klasa VII  s

  1. Patrycja Kapłon – średnia 5,93

Klasa VII  A

  1. Kamil Guziak – średnia 5,29
  2. Jakub Bartkowiak – średnia 5,21
  3. Agnieszka Krzyżaniak – średnia 5,07
  4. Natalia Rusin  – średnia 5,00
  5. Magdalena Tomaszewska – średnia 4,92
  6. Dominik Stańko – średnia 4,86
  7. Zofia Zielińska – średnia 4,86
  8. Kacper Waroś – średnia 4,79
  9. Zuzanna Lubik – średnia 4,79

Klasa VII  B

  1. Andżelika Szafran – średnia 5,71
  2. Zuzanna Garstka – średnia 5,36
  3. Klara Brzóska  – średnia 5,00
  4. Oliwia Śrama  – średnia 5,00

Klasa VII  C

  1. Dawid Grencel – średnia 5,50
  2. Mikołaj Batura – średnia 5,43
  3. Jan Frankowski – średnia 5,29
  4. Jakub Grupa – średnia 4,93
  5. Mauro Makówka – średnia 4,93
  6. Bartosz Krzyżaniak – średnia 4,79

Klasa VII D

  1. Hubert Buda – średnia 5,64
  2. Anna Kowalska – średnia 5,64
  3. Leticja Wallicht – średnia 5,64
  4. Mikołaj Raś – średnia 5,57
  5. Patryk Kaźmierczak – średnia 5,29
  6. Jan Nowak – średnia 5,29
  7. Wiktoria Rzepa – średnia 5,29
  8. Jakub Malinowski – średnia 5,14
  9. Mateusz Koszarek – średnia 5,07
  10. Maksymilian Misiewicz – średnia 4,93

Klasa VII E

  1. Gabriela Brzóska – średnia 5,21
  2. Alicja Napierała – średnia 5,14
  3. Jakub Krych – średnia 4,79

Klasa VIII A

  1. Zofia Gorzkowska – średnia 5,94, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  2. Anna Michalska – średnia 5,78, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  3. Agata Miężał – średnia 5,7, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  4. Tomasz Stołowski – średnia 5,50, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  5. Mateusz Rusin – średnia 4,89, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  6. Zofia Wojewoda – średnia 4,89
  7. Jakub Ciborski – średnia 4,83
  8. Jakub Pospieszny – średnia 4,83
  9. Amelia Skrzypkowiak – średnia 4,83, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  10. Kacper Króliczak – średnia 4,78

Klasa VIII B

  1. Barbara Mikołajczak – średnia 5,22, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  2. Maria Sawczuk – średnia 5,06, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  3. Jakub Moliński – średnia 5,06, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  4. Gabriela Kaczmarek – średnia 5,00
  5. Jakub Mikołajczak – średnia 4,94
  6. Kamil Kaczmarek – średnia 4,94
  7. Martyna Zaglowek – średnia 4,89, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”

Klasa VIII C

  1. Paulina Bączyk – średnia 5,72, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  2. Jakub Gzylkowiak – średnia 5,56, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  3. Anna Lisowska – średnia 5,17, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  4. Małgorzata Mierzwa – średnia 4,89
  5. Mateusz Solarski – średnia 4,83, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”

Klasa VIII D

  1. Filip Błażys – średnia 5,56, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  2. Kacper Błażys – średnia 5,39, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  3. Maciej Sawala – średnia 5,17, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  4. Weronika Lewandowska – średnia 5,06
  5. Wiktoria Bartkowiak – średnia 5,06, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  6. Martyna Marchewka – średnia 5,00, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  7. Barbara Springel – średnia 5,06, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  8. Aleksandra Fojud – średnia 4,83, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  9. Oliwia Woźnica – średnia 4,89, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”

Klasa VIII E

  1. Aleksandra Ciesielska – średnia 5,06, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  2. Jan Michalak – średnia 5,00
  3. Emilia Konieczna – średnia 4,83
  4. Julia Konieczna – średnia 4,94
  5. Wiktoria Morysiak – średnia 4,89
  6. Natalia Smolarek – średnia 4,83

Klasa VIII F

  1. Maria Szeląg – średnia 5,78, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  2. Julia Krzyżaniak – średnia 5,17, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  3. Wojciech Piotr – średnia 4,94
  4. Emil Orzechowski – średnia 4,83
  5. Jagoda Sip – średnia 4,83, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  6. Barbara Serwata – średnia 4,83, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  7. Krzysztof Ratajczak – średnia 4,78

Klasa VIII S

  1. Aleks Przybysz – średnia 5,33, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  2. Aleksandra Rębarz – średnia 5,17, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  3. Jagoda Roszak – średnia 5,06, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”
  4. Agata Biniek – średnia 4,89, wpis do „Pamiątkowej Księgi Ósmoklasisty”

Klasa III A gimnazjum

  1. Wiktoria Malicka – średnia 5,72, wpis do „Złotej Księgi”
  2. Maria Dąbrowska – średnia 5,44, wpis do „Złotej Księgi”
  3. Weronika Sznajdrowska – średnia 5,50, wpis do „Złotej Księgi”
  4. Patryk Hoffmann – średnia 5,06, wpis do „Złotej Księgi”
  5. Patrycja Piasek – średnia 5,06, wpis do „Złotej Księgi”
  6. Zuzanna Podgórska – średnia 5,06
  7. Damian Woźniak – średnia 5,06, wpis do „Złotej Księgi”
  8. Julia Kwapisz – średnia 5,00
  9. Paulina Kanigowska – średnia 4,89
  10. Olimpia Garstka – średnia 4,83

Klasa III B gimnazjum

  1. Aleksandra Ginalska – średnia 5,47, wpis do „Złotej Księgi”
  2. Oliwia Mikołajczak – średnia 5,06, wpis do „Złotej Księgi”
  3. Julia Dębowska – średnia 4,89
  4. Zuzanna Rożniata – średnia 4,89
  5. Julia Juraszek – średnia 4,78

Klasa III C gimnazjum

  1. Tomasz Dwóżnik – średnia 5,50, wpis do „Złotej Księgi”
  2. Agnieszka Kaczmarek – średnia 5,44, wpis do „Złotej Księgi”
  3. Anna Dąbrowska – średnia 5,39, wpis do „Złotej Księgi”
  4. Daria Ptak – średnia 5,28, wpis do „Złotej Księgi”
  5. Aleksandra Kaczmarek – średnia 5,28, wpis do „Złotej Księgi”
  6. Wiktoria Dobierska – średnia 5,17, wpis do „Złotej Księgi”
  7. Kacper Karczmitowicz – średnia 4,94
  8. Oliwia Skrzypkowiak – średnia 4,89, wpis do „Złotej Księgi”

Klasa III D gimnazjum

  1. Dominika Kulupa – średnia 5,72, wpis do „Złotej Księgi”
  2. Kacper Wylegała – średnia 5,72, wpis do „Złotej Księgi”
  3. Zofia Dominiczak – średnia 5,67, wpis do „Złotej Księgi”
  4. Dobrochna Smółka – średnia 5,67, wpis do „Złotej Księgi”
  5. Martyna Bajor – średnia 5,50, wpis do „Złotej Księgi”
  6. Mikołaj Bombała – średnia 5,50, wpis do „Złotej Księgi”
  7. Tobiasz Wilk – średnia 5,50, wpis do „Złotej Księgi”
  8. Amelia Taberska – średnia 5,39, wpis do „Złotej Księgi”
  9. Hubert Jęczmyszek – średnia 5,33
  10. Paweł Kulupa – średnia 5,22
  11. Krystyna Runowska – średnia 5,06
  12. Krzysztof Przewoźny – średnia 4,78

Klasa III E gimnazjum

  1. Roksana Fitt – średnia 5,56
  2. Maja Jędrzejczak – średnia 5,33
  3. Martyna Kaczmarek – średnia 5,00
  4. Marta Ferfet   4,78 – średnia, wpis do „Złotej Księgi”
  5. Dominika Kaszkowiak – średnia 4,89

Klasa III F gimnazjum

  1. Martyna Libera – średnia 5,44, wpis do „Złotej Księgi”
  2. Kasper Gucia – średnia 5,39, wpis do „Złotej Księgi”
  3. Amelia Sieczka – średnia 5,39, wpis do „Złotej Księgi”
  4. Aniela Słomińska – średnia 5,17
  5. Julia Wawrzyniak – średnia 5,00
  6. Weronika Ciesielska – średnia 4,78

Uczniowie klasy trzeciej gimnazjum uzyskujący w ciągu trzech lat nauki najwyższą średnią ocen oraz wyróżniający się nienaganną postawą uhonorowani wpisem do Księgi Herbertowskiej oraz tytułem Primus Inter Pares:

Maria Dąbrowska (3A) – średnia z trzech lat gimnazjum 5,47

Kacper Wylegała (3D) – średnia z trzech lat gimnazjum 5,46

Weronika Sznajdrowska (3A) – średnia z trzech lat gimnazjum 5,40

100% frekwencji na zajęciach:

  1. Nadia Chojan (4s)
  2. Tomasz Konieczny (4s)
  3. Nikola Białek (7A)
  4. Krzysztof Ratajczak (8F)
  5. Wiktoria Malicka (3A gimnazjum)
  6. Julia Dębowska (3B gimnazjum)
  7. Krystyna Runowska (3D gimnazjum)
  8. Roksana Fitt (3E gimnazjum)
  9. Maja Jędrzejczak (3E gimnazjum)
  10. Łukasz Antoszewski (3F gimnazjum)
  11. Weronika Ciesielska (3F gimnazjum)

Nagroda Złotego Jabłka dla absolwenta:

  1. Zofia Gorzkowska (8A) w dziedzinie nauki przyrodnicze: Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego 2018/2019
  2. Agnieszka Kaczmarek (3C gimnazjum) w dziedzinie sport: Laureatka Wojewódzkiego Konkursu BRD 2018/2019;
  3. Patryk Hoffmann (3A gimnazjum) w dziedzinie sport: Laureat Wojewódzkiego Konkursu BRD 2018/2019;
  4. Damian Woźniak (3A gimnazjum) w dziedzinie sport: Laureat Wojewódzkiego Konkursu BRD 2018/2019.

 

Nagroda dla szczególnie wyróżniającego się ucznia – voucher na wycieczkę z osobą dorosłą do Szwecji ufundowaną przez biuro turystyczne Florczyk Travel otrzymuje

Tobiasz Wilk (3D gimnazjum)

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE I OGÓLNOPOLSKIE:

  1. Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Laureatka:

Zofia Gorzkowska kl. VIII a

  1. Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „Olimpus” Warszawa

Laureaci:

Patrycja Kapłon kl. VII s,

Zofia Gorzkowska kl. VIII a

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur 2019”

Wyróżnienia:

Maciejewski Filip kl. Vs,

Spychała Olga kl.VI s,

Raś Mikołaj kl. VII d,

Michalska Anna kl.VIII a

  1. Ogólnopolski konkurs plastyczny – „ Zapobiegajmy pożarom”

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowała się:

Martyna Wachowiak kl. VII d

  1. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia.

Eliminacje powiatowe:

II miejsce – Tomasz Stołowski kl. VIII a

  1. Wojewódzki Konkurs Ekologiczny – Nasz pomysł na ochronę Środowiska – IV edycja pod hasłem „ Nasz wpływ na zmiany klimatu”

I wyróżnienie uczennice klasy VII a:

Izabela Kaźmierczak

Weronika Woźniak

Zofia Zielińska

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE, POWIATOWE I GMINNE

  1. Wojewódzki Konkurs “Matematyka bez Pamiętnika”

Do etapu Wojewódzkiego zakwalifikowali się:

Mikołaj Raś kl.VII d,

Patryk Kaźmierczak kl. VII d,

Paulina Bączyk kl. VIII c,

Mateusz Biniak kl. VIII c

  1. Gminny konkurs plastyczny organizowany przez Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. „Oczyszczając ścieki chronimy wodę”

Wyróżnienie:

Dawid Banaszkiewicz, kl. VII e

  1. Powiatowy Konkurs plastyczny „Pamiętamy- Powstanie Wielkopolskie w oczach młodego pokolenia”

I miejsce:

Jakub Gzylkowiak kl. VIII c

  1. Powiatowy Konkurs Ekologiczny – Najpiękniejsze Krajobrazy Powiatu Szamotulskiego

Eliminacje powiatowe

II miejsce: Aleksandra Kaczmarek kl. III c

Wyróżnienie :

Julita Cudaszewska kl.III b

Dominika Kulupa kl. III d

  1. Rejonowy Konkurs Przyrodniczo- Sportowy

IV miejsce – drużyna ( kl. VIII a):

Zofia Gorzkowska, Anna Michalska, Agata Miężał, Mateusz Rusin, Tomasz Stołowski

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

  1. II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski SZS w biegach przełajowych

Adrian Czaprański kl. VI s,

  1. II miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju LZS „Piłkarska Kadra Czeka”

(I miejsce w etapie powiatowym, I miejsce w etapie rejonowym)

Norbert Starzyński VII s, Eryk Dobek VIII s, Jakub Gajda VIII f, Klaudiusz Świniarski VIII b, Kacper Błażys VIII d, Dawid Woelk VIII f, Szymon Jezierski VIII s, Jan Michalak VIII e, Nikodem Stachowiak VIII s, Aleks Wasielewski VIII s, Oliwier Stromczyński VII s, Aleks Przybysz VIII s, Szymon Juracki kl. VIII s

  1. Powołanie do Kadry Wielkopolski w piłce nożnej – Julia Rusinek VII s i udział w meczach o Mistrzostwo Polski.
  2. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych

Adrian Czaprański kl. VI s,

  1. I miejsce drużynowe w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych

Jan Hibner IV s, Ksawery Drożyński IV s, Oskar Baranowski IV sS, Tomasz Konieczny IV s, Hubert Przybył IV s, Marceli Kurowski V s

  1. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu SZS – Igrzyska Dzieci turniej „Orlik- Cup”

Jędrzej Sznajdrowski kl. VI s, Adrian Czaprański kl. VI s, Gracjan Wojciechowski kl. VI s, Tomasz Gorący kl. VI s, Gracjan Wachowiak kl. VI s, Szymon Ławida kl. V s, Mateusz Łożyński kl. V s, Jakub Grzelewski kl. V s,  Tomasz Regdosz kl. V s, Jakub Michalski kl. V s, Mikołaj Pawlicki kl. V s,

  1. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu LZS

Mikołaj Bombała kl. III d 100 m stylem dowolnym,

  1. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu LZS

Mikołaj Bombała III d 50 m stylem grzbietowym

  1. II miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Kinga Ratajczak III f,  Amelia Taberska III d, Zofia Dominiczak kl. III d,  Anna Dąbrowska III c, Anna Michalska VI a, Ilona Rekruciak kl. VIII s, Patrycja Kapłon kl. VII s,

  1. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt

Amelia Taberska III d, Zofia Dominiczak III d, Kinga Ratajczak III f,

  1. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej chłopców

Tobiasz Wilk kl. III d, Krzysztof Przewoźny kl. III d

  1. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych

Gracjan Wojciechowski kl. VI s

  1. Mistrzostwa Powiatu w warcabach klasycznych IMS SZS

II miejsce Barbara Springel kl. VIII d

I miejsce Adam Kościjańczuk  kl. III a,

II miejsce Dawid Mamet kl. VIII a

III miejsce Paweł Kulupa kl. III d

  1. Mistrzostwa Powiatu w warcabach klasycznych Igrzyska Dzieci SZS

III miejsce Adrian Czaprański kl. VI s

  1. III miejsce w Wielkopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Agnieszka Kaczmarek III c, Patryk Hoffmann III a, Damian Woźniak III a

  1. Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wronki

W kategorii klas III – IV chłopców – Wojciech Remisz – II miejsce

W kategorii chłopców klas V – VI Adrian Czaprański – I miejsce

Gracjan Wojciechowski – II miejsce, Tomasz Gorący – III miejsce

W kategorii  dziewcząt VII i VIII klas oraz III klasy gimnazjum

Julia Koput – I miejsce

Barbara Springel – II miejsce

Kaja Dębowska – III miejsce

W kategorii  chłopców VII i VIII klas oraz III klasy gimnazjum

Tobiasz Wilk – II miejsce

Bartosz Napierała – III miejsce

Karol Kwaśny – IV miejsce

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *