Najlepsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi

Oto najlepsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi im. Arkadego Fiedlera. Spis nadesłała szkoła. Wyróżnionym i ich rodzicom gratulujemy!

 

Tytuł  Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej im. A. Fiedlera w Nowej Wsi – otrzymali: Kamil Guziak, Natalia Rusin, Dominik Stańko  za wysoką średnią ocen w klasie szóstej, wzorowe sprawowanie,  liczne sukcesy w konkursach powiatowych, szkolnych i zaangażowanie w życie szkoły i pracę społeczną.

Tytuł Najlepszy Sportowiec Szkoły Podstawowej im. A. Fiedlera w Nowej Wsi otrzymali: Gracjan Rezler, Nikola Białek, Karol Kwaśny – Nagrodzeni uczniowie wielokrotnie reprezentowali szkołę w zawodach lekkoatletycznych, biegach  i grach zespołowych na szczeblu gminy, powiatu , wielkopolski i kraju. Odnieśli znaczące sukcesy w finale Czwartków Lekkoatletycznych, zakwalifikowali się i wzięli udział w finale ogólnopolskim w Łodzi.

Nagroda Burmistrza – Maciej Tomczak i Stanisław Michalski  za uzyskanie wysokiej średniej ocen – 6,0 , wzorowe sprawowanie oraz sukcesy  w konkursach – bardzo dobry wynik i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018.

Klasa IA

Alan Białyński

Oskar Hojan

Amelia Jarysz

Gracjan Kajak

Maria Sulicka

Gabriela Majchrzak

Wiktoria Piekarek

Tomasz Klemenski

Szymon Lewicki

Izabela Radziszewska

Krystian Ulrych

Aleksandra Główczyńska

Lena Dragońska

Piotr Pospieszny

Michał Helak

Klasa IB

Barbara Deutsch

Wiktoria Krela

Zofia Ławida

Olga Małecka

Maja Małecka

Maja Statucka

Wiktoria Szweda

Maciej Fruga

Antonina Kasprzak

Julia Paciorkowska

Aleksandra Radziszewska

Oliwier Heba

Emilia Morysiak

Filip Orzechowski

Martyna Statucka

Klasa II

Wiktoria Górniak

Aleksandra Krela

Stanisław Pyzik

Natalia Rarak

Zuzanna Orzechowska

Hanna Biniek

Olga Nowak

Olga Piaskowska-Niszczak

Klasa IIIA

Maria Boch

Lena Krela

Antonina Dudkiewicz

Adam Nowak

Zuzanna Skrzypkowiak

Zofia Chojan

Marta Sobańska

Kornelia Klimecka

Olivier Radel

Antonina Szmyt

Maksymilian Pospieszny

Paula Wojciechowska

Magdalena Zastróżna

Tobiasz Kubiak

Nikola Beze

Klasa IIIB

Stanisław Chudziak

Igor Chytry

Filip Wieczorek

Elżbieta Paczkowska

Valeriia Schveichuk

Brajan Gumny

Kornelia Kin

Jakub Przybył

Julia Brych

Gabriel Maćkiewicz

Nicola Maślona

Maksymilian Ratajczak

Klasa IVA

Stanisław Michalski 6,0 wz

Maciej Tomczak 6,0 wz

Magdalena Michalska 5,82 wz

Mateusz Wicenty 5,55 wz

Jeremiasz Boracki 5,45 bdb

Mikołaj Biniek 5,36 wz

Adam Trojanek 5,18 bdb

Magdalena Szymańska 5,27 wz

Amelia Mąkosza 5,27 wz

Filip Walczak 5,18 wz

Mateusz Telak 5,18 wz

Judyta Wawrzyniak 5,09 wz

Daria Frankowska 5,0 bdb

Dagmara Frankowska 5,0 bdb

Stanisław Paczkowski 5,0 bdb

Mikołaj Kalemba 4,91 wz

Klasa IVB

Dawid Grupa 5,45 wz

Agnieszka Rzepa 5,45wz

Rafał Gniadek 5,18 bdb

Zofia Majchrzak 5,09 wz

Zuzanna Jędrzejczak 5,0 wz

Edyta Pluszczyk 4,91 bdb

Stanisław Dąbrowski 4,82 wz

Julia Kinowska 4,82 wz

Klasa IVC

Zuzanna Piechowiak 5,72 wz

Maciej Klemenski 5,54 wz

Bartosz Orzeł 5,27 bdb

Olimpia Michalak 5,09 wz

Oliwia Starosta 4,90 wz

Jakub Nowacki 4,89 bdb

Klasa VA

Paulina Wargacka 5,5 bdb

Igor Byliński 4,75 bdb

Marta Jądrzyk 4,83 wz

Emilia Michalska 4,83 wz

Martyna Weideman -4,83 wz

Klasa V B

Karol Boch 5,67 wz

Witold Dąbrowski 5,5 bdb

Wiktoria Heba 5,33 wz

Oskar Kaczmarek 5,17 wz

Grażyna Króliczak 5,17 wz

Antonina Dorocka 5,17 wz

Amelia Klimczak 5,08 wz

Marek Skotnicki 4,92 bdb

Piotr Kuźnicki 4,92 bdb

Paulina Nowak 4,83 wz

Nicola Jurgowiak 4,75 bdb

Szymon Świniarski 4,75 bdb

Klasa VI

Dominik Stańko 5,42 wz

Kamil Guziak 5,33 wz

Natalia Rusin 5,17 wz

Norbert Wiśniewski 5,08 bdb

Zuzanna Lubik 5,0 wz

Nikola Białek 5,0 wz

Magdalena Tomaszewska 5,0 bdb

Kacper Waroś 4,92 bdb

Izabela Kaźmierczak 4,92 wz

Weronika Woźniak 4,92 bdb

Jakub Bartkowiak 4,83 bdb

 

SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ARKADEGO FIEDLERA W NOWEJ WSI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

III miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej w Dąbrowie – Dominik Stańko, Karol Kwaśny, Magdalena Tomaszewska – opiekun p. Violetta Janowicz 

III miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim ,,O złotą,srebrną i brązową Wronkę”- Zuzanna Piechowiak– opiekun p. Jolanta Chytra

Bardzo dobry wynik  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018 – Maciej Tomczak kl– opiekun p. Hanna Podzińska 

Wyróżnienie w  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018         w kategorii Maluch – Stanisław Michalski, Mateusz Wicenty, Igor Chytry – opiekun Hanna Podzińska i Marta Łabojewska

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018 w kategorii Żaczek – Wiktoria Górniak, Aleksandra Krela – opiekun p. Kamila Pawlak

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. ,, Pamiętamy – Powstanie Wielkopolskie w oczach młodego pokolenia”- Antonina Dorocka – opiekun  Maria Gierak

II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim im. Agnieszki Bartol – Kornelia Kin  – opiekun p. Marta Łabojewska

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim im. Agnieszki Bartol – Antonina Dudkiewicz –  opiekun Violetta Janowicz

III miejsce w Powiatowym  Konkursie Piosenki Angielskiej – Zofia Chojan – opiekun  Agnieszka Tomczak

Wyróżnienie w Powiatowy Konkurs Piosenki Anielskiej – Zuzanna Orzechowska opiekun  Agnieszka Tomczak

Wyróżnienie w Międzyszkolny Konkursie Piosenki Patriotycznej– Aleksandra Krela

Wyróżnienie w Międzyszkolny Konkursie Piosenki Patriotycznej zespół chłopców : Mikołaj Kalemba, Piotr Kuźnicki, Stanisław Paczkowski, Mateusz Telak, Krzysztof Nowak,

III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym “Zapobiegamy pożarom”- Kornelia Kin – opiekun p. Marta Łabojewska

I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym ,, Woda to skarb” – Paulina Wargacka – opiekun Mirosława Kaźmierczak

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Pisania Klas I –  Antonina Kasprzak, Wyróżnienie – Maciej Fruga – opiekun p. Iwona Rusinek

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym pt. „Motocykl w naszej rodzinie”- Kornelia Kin- opiekun p. Marta Łabojewska

I miejsce w Konkursie Szkolna Akademia Dobrych Manier-  Jeremiasz Boracki

Tytuł Ambasadora Życzliwości i Kultury –  Maciej Klemenski

Szkolny Konkurs Recytatorski ,, Wiosenne Figle”

W kategorii klas pierwszych: I miejsce Wiktoria Piekarek; II miejsce Maria Sulicka III miejsce Wiktoria Krela;

W kategorii  klas drugich :I miejsce Stanisław Pyzik;  II miejsce Wiktoria Górniak; III miejsce Zuzanna Orzechowska Wyróżnienia – Hanna Biniek

W kategorii  klas trzecich :I miejsce Antonina Dudkiewicz;  II miejsce Kornelia Klimecka ; III miejsce Kornelia Kin ; Wyróżnienia – Zuzanna Skrzypkowiak oraz Lena Krela

Wśród uczniów oddziału przedszkolnego I miejsce – Wiktoria Radel; II miejsce– Barbara Peach; III miejsce– Pola Juszczak;

Wyróżnienie : Julia Tomalak.

Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny Klas I – VI

 Tytuł  Najlepszego EKO – Przyrodnika zdobyli : Piekarek Wiktoria kl. I A,   Deutsch Barbara kl. I B, Stanisław Pyzik kl. II, Boch Maria kl. III A, Chytry Igor kl.III B, Maciej Tomczak kl.IV a, Zofia   Majchrzak  kl.IV b, Maciej Klemenski   kl. IV c Wiktoria Smogulska kl. V a,Karol Boch kl. V b , Jakub Bartkowiak kl. VI

Konkurs Pięknego Czytania klas I – III

I miejsca : Wiktoria Piekarek, Aleksandra Krela, Marta Sobańska oraz Maria Boch

II miejsca: Gracjan Kajak, Stanisław Pyzik, Lena Krela

III miejsca: Wikoria Szweda,  Olga Nowak, Julia Brych

Wyróżnienia : Lena Dragońska, Maja Małecka , Wiktoria Krela , Zuzanna Orzechowska, Kamil Nykaza, Igor Chytry i Stanisław Chudziak.

Konkurs plastyczny „ Poznaj świat z Arkadym Fiedlerem”:

I miejsce – Krela Lena, Skrzypkowiak Zuzanna, Woźnicki Maciej,

II miejsce – Pospieszny Maksymilian, Dudkiewicz Antonina i Popielska Julia

III miejsce  –  Marcel Zawadzki, Deutch Barbara , Górniak Wiktoria,

Szkolny Konkurs Przyrodniczy ,,Poznaj świat z Arkadym Fiedlerem”

I miejsce – Tomczak Maciej kl. IV A

II miejsce –  Piechowiak Zuzanna kl.IV C

III miejsce–  Świniarski Szymon kl. VB

SUKCESY W SPORCIE :

Liczne sukcesy Szkoły w Finale Czwartków Lekkoatletycznych  : Gracjan Rezler, Nikola Białek i Karol Kwaśny  zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiego Czwartków  Lekkoatletycznych w Łodzi – Gracjan Rezler – zajął 12 miejsce  w Polsce w biegu na 60m – opiekun Renata Barańska

I miejsce w skoku w dal i biegu na 60m- Gracjan Rezler

I miejsce w skoku wzwyż i II miejsce w biegu na 300m – Karol Kwaśny

III miejsce w skoku wzwyż – Nikola Białek

II miejsce w skoku w dal – Adam Trojanek

II miejsce w skoku wzwyż – Patryk Malec

III miejsce w skoku w dal – Natalia Rusin

II i III miejsce dziewcząt w Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki. Szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie : Zuzanna Lubik, Magda Tomaszewska, Natalia Rusin, Amelia Michalak, Wiktoria Heba, Antonina Dorocka, Nikola Białek, Martyna Krzyżaniak, Emilia Michalska, Paulina Nowak.

I miejsce w Mistrzostwach Mażoretek Polski Zachodniej – zespołowo Miraż III – Wiktoria Górniak, Kornelia Klimecka, Wiktoria Szweda – opiekun Gabriela Kabacińska

III miejsce w biegu o Puchar Burmistrza Wronek w kat. chłopców klas V- VI szkół podstawowych – Karol Kwaśny – opiekun Krzysztof Migała

I miejsce w Powiatowych  Mistrzostwach Szkół w Warcabach Klasycznych Zuzanna Jędrzejczak II miejsce Julia Jeziorna – p. Krzysztof Migała

II miejsce w Powiatowych  Mistrzostwach Szkół w Warcabach Klasycznych Mateusz Maślona – p. Krzysztof Migała

II miejsce w Mistrzostwach Szkół w Warcabach Klasycznych Zuzanna Jędrzejczak  ;

GRATULUJEMY!

 

Tym, którzy kibicowali NASZEJ SZKOLE przypominam, że burmistrz na zebraniu w Nowej Wsi  28 czerwca 2018 roku obiecał, że szkoła POZOSTANIE i ZOSTANIE ROZBUDOWANA :)
Dziękuję za wspólną walkę o NASZĄ SZKOŁĘ :)

Po analizie stwierdzam, że szkoła w Nowej Wsi powinna zostać. Tak. [wideo]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *