Wczoraj opublikowałam list Czytelnika mieszkającego na alei Wyzwolenia we Wronkach. Porusza w nim problem bezpieczeństwa na swojej ulicy. Dziś napisał do mnie radny z tego rejonu – Bartek Roszak, który stara się odpowiedzieć na poruszone zagadnienia
O niebezpiecznym przejeździe kolejowym na ul. Poznańskiej pisaliśmy już niejednokrotnie. Dziś ponownie wypowiada się wronczanin, Władysław Białek. Przestrzega, żeby nie było za późno
Reforma oświatowa w Polsce stała się faktem. Bez konsultacji społecznych, czy choćby zapytania o zdanie zainteresowanych. We Wronkach zatwierdzono budowę nowej szkoły. Również bez konsultacji społecznych. Będziemy budować nową szkołę na Borku. Molocha za ponad 30
Kopiowanie i wykorzystanie całości lub fragmentów tekstu oraz fotografii należących do redakcji portalu WronieckiBazar.pl bez zezwolenia lub podania źródła jest zabronione. Strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,