Aktualności
Na dzisiejszej sesji Rady MiG Wronki radni podejmowali uchwałę w sprawie opłat za handel na targowisku miejskim. Oto wersja radnego Jerzego Śmiłowskiego, jak to radni do zmiany tej uchwały podchodzili…
Czytaj więcej
Aktualności
Na wczorajszej konferencji prasowej usłyszeliśmy od pana burmistrza Wieczora, że nie ma przeciwwskazań, by z zapisu projektu uchwały w sprawie opłat za korzystanie z targowiska wronieckiego zniknął zapis o opłacie za miejsce zadaszone. I nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy :)
Czytaj więcej
Aktualności
Maciej Regdosz – handlujący na targowiskach we Wronkach od 1990 roku napisał do burmistrza i Rady MiG listo otwarty. Pisze w nim o tym, co Go „boli” i jak widzi sprawę z punktu widzenia handlujących. Pisze co myśli o płaceniu za daszki,
Czytaj więcej