Napisała do nas Kinga. Temat stary, ale niestety, ciągle aktualny – śmieci w lesie. Nie wiem co więcej mogłabym napisać. Dopóki sami nie zrozumiemy problemu i nie zaczniemy reagować na gorąco, moim zdaniem nic się nie zmieni. Ani
Po dwóch latach „nieobecności” wróciła „przedwyborcza” plaża przy kładce. Nadal bez toalety, ale z leżakami i zabawkami, jednak niebezpieczna, jak pisze Czytelnik. Uważajcie na dzieci!
Kopiowanie i wykorzystanie całości lub fragmentów tekstu oraz fotografii należących do redakcji portalu WronieckiBazar.pl bez zezwolenia lub podania źródła jest zabronione. Strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,